تصاویر هنری جدید بازی God of War

تصاویر هنری جدید بازی God of War

احمد هاتفی ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ دیدگاه ها
تصاویر هنری جدید بازی God of WarReviewed by احمد هاتفی on Feb 2Rating:

استودیو سانتا مونیکا به تازگی مینی گیمی از بازی خدای جنگ منتشر کرده است که با اتمام آن تصاویر هنری زیبایی برای کاربرد منتشر می شود. با گیمر همراه باشید.

 

در چند روز اخیر اخبار بسیاری درباره بازی God of War منتشر شده و بالاخره پس از دو سال انتظار تاریخ انتشار این عنوان معلوم شد که ۳۱ فروردین سال ۹۷ اعلام شده است.

علاوه بر این به تازگی استودیو سانتا مونیکا یک مینی گیم از بازی خدای جنگ منتشر ساخته است که اگر گیمر به پایان بازی برسد یک سری تصویر هنری زیبا در اختیارش قرار می گیرد. در این تصاویر شاهد حضور کریتوس و آترئوس در صحنه های مختلف در حال مبارزه هستیم.

E3,Old School,God of War,Kratos,Santa Monica,خدای جنگ جدید,خدای جنگ 2018

برای انجام این مینی گیم که حالتی Old School و قدیمی دارد، می‌ بایست از طریق حساب کاربری فیسبوک خود به این آدرس وارد شوید تا بتوانید این مینی گیم را تجربه کنید. پس از اجرای بازی، کنترل آترئوس را در دست گرفته و به ماجراجویی می‌ پردازید.

بازی God of War جدید قرار است در سال ۲۰۱۸ بطور انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر شود.

E3,Old School,God of War,Kratos,Santa Monica,خدای جنگ جدید,خدای جنگ 2018

این بازی برای اولین بار در نمایشگاه E3 2016 رونمایی شد و توانست جانی دوباره به طرفداران کریتوس بدهد.

کریتوس پس از واژگونی حکومت زئوس از یونان خارج شده است و به سرزمین اسکاندیناوی آمده است تا زندگی جدیدی را شروع کند؛ اما همانطور که می دانیم کریتوس هرگز زندگی بدون هیجان و کشت و کشتار نخواهد داشت و این بار هم برای شکار خدایانی بزرگ تر و قدرتمندتر باید دست بکار شویم.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها