شروع پرقدرت بازی Monster Hunter: World در چارت انگلیس

شروع پرقدرت بازی Monster Hunter: World در چارت انگلیس

احمد هاتفی ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ دیدگاه ها

عنوان Monster: Hunter World در اولین هفته عرضه اش توانست بازی COD: WWII را کنار بزند و در صدر جدول بازی های پرفروش هفته انگلستان قرار بگیرد. با گیمر همراه باشید.

 

این هفته (۲۰ – ۲۷ ژانویه) شاهد عرضه عناوین جدیدی بودیم که مدت طولانی است چشم به انتظارشان هستیم. یکی از این عنوان ها، بازی Monster Hunter: World می باشد که اولین نسخه نسل هشتمی این سری می باشد.

بازی Monster Hunter: World در تاریخ ۶ بهمن منتشرشده است و توانسته متای فوق العاده ۹۱ را به دست بیاورد.

در رده دوم چارت این هفته (۲۰ – ۲۷ ژانویه) نیز بازی مبارزه ای Dragon Ball FighterZ قرار گرفته است که محصول جدید کمپانی بندای نامکو می باشد و از انیمه های ژاپنی Dragon Ball برگرفته شده است.

همچنین این نسخه از سری بازی های Dragon Ball توانسته رکورد جدیدی را بنام خود ثبت کند و در بین عناوین این سری بهترین رتبه را در چارت انگلستان در اختیار بگیرد. قبل این نیز بازی Dragon Ball Xenoverse توانسته بود جایگاه سوم را در چارت انگلستان ازآن خود کند.

Monster Hunter World,Dragon Ball FighterZ,Call of Duty: WWII,Top 10 UK,UK Chart,چارت انگلستان,چارت

در رده سوم شاهد بازی Call of Duty: WWII هستیم که هفته قبل موفق شده بود پس از دو هفته دور بودن از صدر بازهم به رتبه نخست دست پیدا کند و بازهم این هفته (۲۰ – ۲۷ ژانویه) با انتشار عناوین جدید خود را در پایین تر از صدر می بیند.

جایگاه چهارم چارت این هفته انگلستان در اختیار بازی FIFA 18 قرار گرفته است که در هفته ابتدایی سال ۲۰۱۸ توانسته بود پس از ۹ هفته پیاپی به صدرنشینی بازی Call of Duty: WWII پایان دهد.

بازی GTA V که دو هفته پیش همانند معجزه در صدر جدول قرار گرفته بود، این هفته با سقوط ۲ پله ای نسبت به هفته گذشته در میانه جدول و در جایگاه ۵ قرار گرفته است.

عنوان Mario Kart 8 Deluxe نیز این هفته با سقوط همراه بوده و جایگاه چهارمی هفته پیشش را این هفته (۲۰ – ۲۷ ژانویه) با رده ششم عوض کرده است. The Legend of Zelda نیز این هفته با افت فروش همراه بوده است و به نسبت هفته پیش دو پله سقوط داشته و رده هفتم را این هفته در اختیار گرفته است.

بازی PUBG هم پس از چندین هفته موفقیت در میانه بالایی جدول چند هفته ای است که در بین عناوین پایین ۱۰ بازی پرفروش قرار گرفته و این هفته نیز رتبه ای بهتر از هشتمی را نتوانسته ازآن خود کند.

این هفته بازی Rocket League توانسته خود را بازهم بین ده بازی پرفروش برساند و با صعودی ۵ پله ای به جایگاه نهم دست یافته است. یکی دیگر از عناوین جدید این هفته بازی ترسناک The Inpatient می باشد که در هفته اول عرضه اش جایگاهی بهتر از دهمی را برای خود بدست نیاورده است.

در ادامه می توانید لیست بازی های پرفروش این هفته (۲۰ – ۲۷ ژانویه) کشور انگلستان را مشاهده کنید:

  1. Monster Hunter World
  2. Dragon Ball FighterZ
  3. Call of Duty: WWII
  4. FIFA 18
  5. GTA V
  6. Mario Kart 8 Deluxe
  7. Legend of Zelda
  8. PUBG
  9. Rocket League
  10. The Inpatient

 معرفی عناوین جدید:

The Inpatient

استودیو Supermasive Games، به دلیل ساخت و انتشار بازی Until Dawn برای کنسول PS4 شهرت پیدا کرد و توانست نام خود را سر زبان‌ ها بیندازد. بعد از این بازی، Supermasive بازی دیگری برای هدست واقعیت مجازی پلی‌ استیشن VR در همان دنیای Until Dawn منتشر کرد.

Monster Hunter World,Dragon Ball FighterZ,Call of Duty: WWII,Top 10 UK,UK Chart,چارت انگلستان,چارت

در جریان نمایشگاه E3 2017، این استودیو از یک بازی دیگر با نام The Inpatient رونمایی کرد. این بازی که در دنیای Until Dawn جریان دارد، در ابتدا قرار بود که پاییز سال ۲۰۱۷ عرضه شود اما تاریخ آن به تعویق افتاد تا اینکه هفته گذشته عرضه شد.

بازی The Inpatient یک بازی ترسناک با ضمیمه روان‌ شناسانه است که سونی آن را منتشر کرده است. داستان بازی نیز ۶۰ سال پیش از وقایع Until Dawn جریان دارد.

 

Monster Hunter: World

Monster Hunter: World‌ یک بازی اکشن نقش‌ آفرینی است که کپ کام وظیفه ساخت و انتشار آن را بر عهده داشته است. این بازی، یکی از بازی‌ های مجموعه Monster Hunter است و اولین نسخه نسل هشتمی سری می باشد.

Monster Hunter World,Dragon Ball FighterZ,Call of Duty: WWII,Top 10 UK,UK Chart,چارت انگلستان,چارت

همچنین برای اولین بار در تاریخ این مجموعه است که بازی در سرتاسر دنیا به صورت همزمان عرضه شده است. طبق معمول گیمر در این بازی، در نقش یک شکارچی قرار می‌ گیرد که وظیفه دارد به دنبال هیولاها بگردد و آن ها را یا بکشد یا در تله گیر بیندازد. اگر بازیکن موفق شود هیولا را گیر بیندازد، جوایزی دریافت می‌ کند که می‌ تواند از طریق آن ها، اسلحه‌ ها، زره‌ ها و وسایل دیگری بسازد.

هدف اصلی بازی این است که گیمر وسایل بزرگتر و بهتری را برای خود درست کند و با آن ها بتواند هیولاهای بزرگتری را شکار کند و در نبردهای سخت پیروز شود. بازی قابلیت این را دارد که بصورت تکی به شکار هیولاها بروید و یا بصورت آنلاین با دوستان خود گروهی را تشکیل دهید و به ماجراجویی و کشتار موجودات غول آسا بپردازید.

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها