ویدیو: تریلر معرفی بازی Frostpunk

ویدیو: تریلر معرفی بازی Frostpunk

عیسی روح گندم ۰۹ بهمن ۱۳۹۶ دیدگاه ها
ویدیو: تریلر معرفی بازی FrostpunkReviewed by عیسی روح گندم on Jan 29Rating:

بازی Frostpunk اولین عنوانی است که در ژانر بقای جامعه می باشد و قرار است با «شعار شهر باید زنده بماند – The City Must Survive» در سال ۲۰۱۸ منتشر شود. با گیمر همراه باشید.

 

همه ما در سال ۲۰۱۸ بیشتر منتظر انتشار بازی های بزرگی مانند God of War، Far Cray 5 و … می باشیم، ولی در کنار این بازی های بزرگ بازی های جدید که ارزش بازی کردن دارند هم در راه هستند. یکی از این بازی ها که باید مورد توجه گیمرها قرار گیرد بازی Frostpunk است که توسط کمپانی ۱۱bit Studio برای PC منتشر خواهد شد.

 

در نهایت جهان یخ زده است و مردم برای محافظت از خود در برابر سرما دور دیگ های بخار بزرگی جمع شدند تا خود را گرم کرده و زنده بمانند. حاکم شهر باید با مدیریت شهروندان و زیرساخت های شهر مهارت رهبری خود را به چالش بکشد و سعی در حفظ و نگهداری شهر کند. این منبع گرما از طریق بخار آب آخرین امید بشریت است و در راستای روشن نگه داشتن آن حاکم شهر مجبور به گرفتن تصمیمات سختی بین بد و بدتر است، از جمله به کار گرفتن کودکان، رها یا درمان کردن بیماران و ضعیفان است که هر یک عواقب خود را دارند و باید با آن عواقب روبرو شود.

 

توانایی شما برای جرقه زدن و حفظ امید و اراده به زنده ماندن افراد شهر یک عامل تعیین کننده برای موفقیت خواهد بود. جامعه یک گروه از افراد است که قوانین و مقررات مشابه را به اشتراک می گذارند و اعتقادات مشابهی دارند. ایجاد قوانین و آداب و رسوم، یک عامل حیاتی دیگر برای شکل دادن به جامعه شهر خواهد بود.

در حالیکه مدیریت شهر و جامعه بیشتر وقت حاکم را مصرف می گیرد، در بعضی موارد کشف دنیای بیرون برای درک تاریخ و وضعیت فعلی لازم است.

آیا به کار کردن کودکان اجازه می دهید؟ چگونه یک فرد بیمار و زخمی درمان می شود؟ Frostpunk مهارت های تاکتیکی بازیکنان را به چالش می کشد، در حالی که در مورد اخلاقیات خود بازیکن سوال می کند.

 

 

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

 

سازندگان بازی Frostpunk در حال حاضر تنها نسخه آزمایشی را منتشر کرده اند.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها