رکورد جدید بازی Minecraft

رکورد جدید بازی Minecraft

عیسی روح گندم ۰۵ بهمن ۱۳۹۶ دیدگاه ها
رکورد جدید بازی MinecraftReviewed by عیسی روح گندم on Jan 25Rating:

ماه آخر سال ۲۰۱۷ بازی Minecraft رکورد بیشترین تعداد کاربران فعال جهان را دوباره شکست. با گیمر همراه باشید.

 

آمار های قابل توجهی طی این چند ماه از بازیکنان بازی هایی همچون PlayerUnknown’s Battlegrounds و Fortnite اعلام شده است. در عنوان PUBG به طور منظم سه میلیون بازیکن، همزمان بازی می کنند و بیش از ۲۵ میلیون آن را در Steam خریداری کرده اند! درحالیکه بازی های اکشن اپیک دارای ۴۰ میلیون بازیکن هستند و به تازگی از تعداد صد و دو میلیون بازیکن گذشته اند، ولی بازی پیشرو در این ضمینه Minecraft است.

 

یک ماه پس از ۹ ساله شدن Minecraft، رئیس جدید آن Helen Chiang اعلام کرد که در ماه دسامبر ۷۴ میلیون کاربر فعال وجود داشته و ۱۴۴ میلیون نسخه از بازی به فروش رسیده است. او در گفتگویی که با PopSuger داشت گفت:

«ما اخیرا رکورد جدیدی رو در ماه دسامبر برای کاربران فعال ماهانه ثبت کردیم بنابراین ۷۴ میلیون کاربر فعال داریم و این تعداد از بازیکنان قدیمی هستن برای دیدن آخرین تغییرات و هم بازیکنان جدید که اولین بار است Minecraft را تجربه می کنند، تشکیل یافته است.»

 

در حال حاضر اعلام نشده است که چه تعداد از این بازیکنان با PC بازی می کنند. Minecraft را می شود از طریق کنسول ها، تبلت ها و گوشی های هوشمند هم بازی کرد. به همین دلیل مقایسه با بازی های همچون PUBG عادلانه نیست، اما هنوز هم ۷۴ میلیون بازیکن عدد بالایی می باشد. مجموع بازیکنان PUBG در PC و Xbox One در حدود ۳۰ میلیون نفر است و همه این تعداد بازیکنان فعال نیستند.

هر چند بیشتر مردم از بروزرسانی جدید ناخوشنود هستند، ولی از آمارها می توان گفت که Minecraft سال خوبی را در پیش دارد. درحالیکه بزرگترین بروزرسانی بازی در بهار امسال خواهد بود.

 

 

اگر شما هم از بازیکنان Minecraft  هستید، می خواهید چه تغییراتی را در بازی ببینید؟

منبع:

PC Gamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها