بازگشت بازی COD: WWII به صدر چارت انگلیس

بازگشت بازی COD: WWII به صدر چارت انگلیس

احمد هاتفی ۰۳ بهمن ۱۳۹۶ دیدگاه ها

عنوان Call of Duty: WWII پس از دو هفته دوری از از صدر چارت انگلیس، در هفته سوم سال ۲۰۱۸ توانست این جایگاه را دوباره باز پس بگیرد. با گیمر همراه باشید.

 

عنوان Call of Duty: WWII از آغاز سال ۲۰۱۸ نتوانسته بود صدرنشین چارت انگلستان شود و در هفته اول جایش را به عنوان فیفا ۱۸ داده بود و هفته گذشته نیز با یک معجزه همراه بودیم و شاهد این بودیم که بازی GTA V صدرنشین این چارت شده بود.

عنوان GTA V هفته گذشته جهاردهمین صدرنشینی خود را بدست آورده بود و از این لحاظ نیز رکورد دار می باشد.

امام بالاخره در هفته سوم سال ۲۰۱۸ غول اکتیویژن به جایگاه اصلی اش بازگشت و توانست روند رو به رشدش را آغاز کند.

بازی FIFA 18 که هفته گذشته در رده سوم جای گرفته بود این هفته یک رده صعود داشته و در جایگاه دوم ایستاده است. صدرنشین هفته گذشته، بازی GTA V نیز این هفته دو پله سقوط داشته و به رده سوم بسنده کرده است.

عنوان Mario Kart 8 Deluxe نیز این هفته با بهبود رتبه همراه بوده است و با با صعود یک رده در جایگاه چهارم قرار گرفته است. بازی Legend of Zelda که هفته پیش در رده ۸ قرار گرفته بود این هفته با صعود سه پلی ای در رتبه پنجم ایستاده و رتبه خود را بهبود بخشیده است.

بازی PUBG این هفته تغییری را شاهد نبوده است و همان رتبه ششم هفته گذشته اش را حفظ کرده است. بازی Assassins Creed: Origins که برای سه بار متوالی رتبه چهارم این چارت را طی هفته های گذشته در اختیار داشت این هفته دچار نزول شده و به رده هفتم رضایت داده است.

دیگر عنوان انحصاری نینتندو سوییچ، یعنی عنوان Super Mario Odyssey این هفته توانسته رتبه اش را بهبود ببخشد و از رده دهم هفته پیشش به جایگاه هشتم آمده است.

بازی Star Wars Battlefront 2 که طی هفته های گذشته دچار افت بده است همین روند را ادامه داده است و این هفته نیز با سقوط ۲ پله ای مواجه بوده است و رتبه نهم را در اختیارش قرار داده است.

Call of Duty: WWII,FIFA 18,GTA V,UK Chart,Top 10 UK,چارت انگلیس,بازی های پرفروش انگلیس

در نهایت بازی Digmon Story: Cybersquating Hacker Memory رده دهم را ازآن خود کرده است.

Digmon Story: Cybersquating Hacker Memory یک بازی در سبک نقش آفرینی می باشد که در سال ۲۰۱۶ کمپانی بندای نامکو آن را عرضه کرده است و فضای کارتونی و انیمه های ژاپنی را دارد.

 

در ادامه می توانید لیست بازی های پرفروش این هفته کشور انگلستان را مشاهده کنید:

  1. Call of Duty: WWII
  2. FIFA 18
  3. GTA V
  4. Mario Kart 8 Deluxe
  5. Legend of Zelda
  6. PUBG
  7. Assassins Creed: Origins
  8. Super Mario Odyssey
  9. Star Wars Battledront 2
  10. Digmon Story: Cybersquating Hacker Memory

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها