گیم پلی محتوای Rise of the Tomb Kings بازی Total War: Warhammer II

گیم پلی محتوای Rise of the Tomb Kings بازی Total War: Warhammer II

احمد هاتفی ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ دیدگاه ها
گیم پلی محتوای Rise of the Tomb Kings بازی Total War: Warhammer IIReviewed by احمد هاتفی on Jan 22Rating:

استودیو Creative Assembly در اخبار جدیدی با انتشار تریلری از گیم پلی محتوای Rise of the Tomb Kings بازی Total War: Warhammer 2 رونمایی کرد. با گیمر همراه باشید.

 

Rise of the Tomb Kings جدیدترین بسته الحاقی بازی Total War: Warhammer 2 می باشد که استودیو Creative Assembly با انتشار ویدیویی جدید، از گیم پلی این محتوا رونمایی کرده است.

این تریلر صحنه‌ هایی از کمپین Vortex را به نمایش گمی گذارد که به نقل از سازندگان، حالتی است که نژاد‌ها در مقابل یکدیگر قرار می‌ گیرند.

در این بخش شاهد درگیری Settra و Arkham هستم و مکانیزم‌ های جدید Tomb Kings نیز در این ویدیو به چشم می‌ خورد که شامل شیوه استخدام، اقتصاد ضعیف (از آنجا که مومیایی‌ ها توانایی کار کردن ندارند) و سیستم Mortuary Cult می‌ شود که به شما اجازه می‌ دهد منابع خود را در برابر نیروها و آیتم‌ های جادویی مبادله کنید. در آن سو Books of Nagash نیز مربوط به اهداف کمپین می‌ شود.

Total War: Warhammer 2,Rise of the Tomb Kings,Total War: Warhammer,Creative Assembly,تریلر,Warhammer

این ویدیو با اینکه بیش از ۱۰ دقیقه می باشد اما بازهم نتوانسته تمامی مکانیزم های بسته الحاقی Rise of the Tomb Kings را نشان دهد و شاید این مسئله ساعت ها طول بکشد؛ البته سازندگان سعی در این داشته اند تا بخش های مهم این DLC ار در ویدیو بگنجانند.

بسته الحاقی Rise of the Tomb Kings در آذرماه معرفی شد و حال یک روز تا انتشار آن باقی مانده است. این دی ال سی در تاریخ ۳ بهمن برای بازی Total War: Warhammer 2 عرضه خواهد شد.

در ادامه می توانید تریلر جدید بازی Total War: Warhammer 2 با محوریت گیم پلی بسته الحاقی Rise of the Tomb Kings را تماشا کنید.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید. 

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها