فصل دوم Castlevania کی پخش خواهد شد؟

فصل دوم Castlevania کی پخش خواهد شد؟

امیر پورمحمد ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ دیدگاه ها
فصل دوم Castlevania کی پخش خواهد شد؟Reviewed by امیر پورمحمد on Jan 22Rating:

خبرهایی نو از سریال انیمیشنی کسلونیا (Castlevania). با گیمر همراه باشید.

 

زمانی که شبکه نتفلیکس (Netflix) فصل اول (فصل اول این سریال فقط و فقط شامل چهار قسمت ۲۰ دقیقه ای است) این انیمه را که بر اساس بازی ویدیو ای کسلونیا است را منتشر کرد، طرفداران این بازی به سوی این انیمه هجوم آوردند. چندی نگذشت که این انیمیشن به لیست سریال های اقتباسی از بازی های ویدئویی گیم اسپات (GameSpot) راه یافت و جزء ده سریال اقتباسی از بازی های ویدئویی گردید.

از جولای سال گذشته که چهار قسمت فصل اول این انیمه جالب از شبکه نتفلیکس پخش گردید و بلافاصله چراغ سبز فصل دومش را دریافت کرد خبر چندانی در موردش از شبکه نتفلیکس شنیده نشد. همان گونه که این انیمه به سرعت برق و باد دل تماشاگران را ربود با همان سرعت نیز فراموش گردید.

البته سخنی از این که شبکه نتفلیکس قرار است فصل دوم این انیمه را به جای چهار قسمت هشت قسمت کند در میان بود (البته امید وار هستیم زمان هر قسمت نیز بلند تر باشد زیرا در ۲۰ دقیقه به سختی می توان با سریال اخت گرفت).

چندین ماه پیش شبکه نتفلیکس طی بیانیه ای در مورد این انیمه این گونه گفت:

«افراد زیادی در مورد این انیمه از ما سؤال می کنند. باری دیگر در تابستان امسال با هشت قسمت جدید از این سریال خواهیم آمد»

اما انتظار ها به پایان رسیده است. طی آخرین اخبار منتشر شده وارن الیس (Warren Ellis) یکی از نویسندگان مجموعه در توییتی شفاف سازی کرد متن این توییت به شرح زیر است:

«تابستان امسال ما باز خواهیم گشت. آن هم با هشت قسمت. درست است که شبکه در مورد زمان شروع پخش سریال چیز زیادی نمی گوید ولی با توجه به پخش فصل اول در ماه جولای به احتمال زیاد فصل دوم نیز در همان تاریخ شروع به پخش کند»

البته این توییت به صورت واضعی بیان نشده است و بیشتر در آن از حدس و احتمالات سخن به میان آمده است. پس بهتر است تا زمانی که شبکه زمان این سریال را اعلام نکرده است منتظر باشیم و امید داشته باشیم که این بار نیز سازندگان مانند قسمت اول کار خود را به زیبایی انجام دهند.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها