تاریخ عرضه بازی Red Dead Redemption 2 توسط فروشگاه آمازون فاش شد

تاریخ عرضه بازی Red Dead Redemption 2 توسط فروشگاه آمازون فاش شد

احمد هاتفی ۳۰ دی ۱۳۹۶ دیدگاه ها
تاریخ عرضه بازی Red Dead Redemption 2 توسط فروشگاه آمازون فاش شدReviewed by احمد هاتفی on Jan 20Rating:

عنوان Red Dead Redemption 2 یکی از مورد انتظارترین عناوین سال ۲۰۱۸ می باشد که به تازگی آمازون تاریخ عرضه آن را در وب سایتش درج کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

چندی پیش بود که یک خرده فروشی در دانمارک تاریخ انتشار عنوان Red Dead Redemption 2 را ۱۸ خرداد ۹۷ اعلام کرده بود که هیچ واکنشی را از سوی راکستار (Rockstar) دربر نداشت و همچنان شایعات درباره تاریخ انتشار این عنوان محبوب جاری است.

جدیدا نیز یک منبع موثق، یعنی فروشگاه آمازون (شعبه مکزیک) در وب سایت خود تاریخ انتشار این عنوان را درج کرده است که با تاریخ خرده فروشی دانمارکی اندکی تفاوت دارد.

این فروشگاه تاریخ ۲۱ تیرماه سال ۹۷ را برای عرضه بازی Red Dead Redemption 2 اعلام کرده است. با اینکه آمازون یکی از فروشگاه های معتبر سراسر جهان است اما تاریخ اعلام شده مصادف با روز پنج شنبه می باشد و این کمی شبه برانگیز است؛ چرا که بیشتر بازی ها را یا در روز سه شنبه و یا جمعه منتشر می کنند.

از طرفی تاریخ اعلام شده نزدیک به نمایشگاه E3 2018 می باشد و ممکن است راکستار در این رویداد تاریخ انتشار را برای بعد از این مراسم اعلام کند که در این صورت امکان درست بودن آن بسیار خواهد بود.

علی رغم این شایعات باید منتظر اخبار از سوی راکستار باشیم  و ببینیم که چه زمانی شاهد یکی از شاهکارهای دیگر راکستار خواهیم بود.

منبع:

Comicbook

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها