عکس هایی جدید از فیلم Avengers 4

عکس هایی جدید از فیلم Avengers 4

امیر پورمحمد ۳۰ دی ۱۳۹۶ دیدگاه ها
عکس هایی جدید از فیلم Avengers 4Reviewed by امیر پورمحمد on Jan 20Rating:

بررسی آخرین عکس های منتشر شده از ساخت فیلم انتقام جویان چهار (Avengers 4). با گیمر همراه باشید.

 

چندی پیش سایت جاست جرد (Just Jared) نیز با انتشار عکسی از آخرین روز فیلم برداری فیلم اونجرز چهار باعث موجی از نظریات و حدس ها در بین طرفداران شد. در این سری عکس ها که از آخرین سکانس های در حال فیلم برداری گرفته شده اند در دست برخی از شخصیت های فیلم مانند کاپیتان امریکا و مرد آهنی وسیله ای عجیب دیده می شود.

فیلم,فیلم جدید,سینما,اونجر,مارول,قسمت چهارم فیلم اونجر,زمان اکران اونجر چهار,راز فیلم اونجر چهار,بررسی عکس های اونجر چهار,نکته سنجی فیلم اونجر چهار, Avengers 4

گمانه زنی و حدس ها در حول این وسیله در چند روز گذشته بسیار بوده است و اشاره به این حدس گمان ها که اکثراً بدون هیچ سند و مدرکی هستند لزومی ندارد. چون بدون دانست چیزی از داستان فیلم چیزی نمی‌توان گفت. برخی از طرفداران دو آتیشه این سری مجموعه پا را فرا تر گذاشته و به جست و جو در کامیک ها برای یافتن وسیله ای مشابه مشغول شده اند ولی این جست و جو تا کنون هیچ نتیجه ای نداشته است.

آنچه معلوم و مشخص است این است که این وسیله در مورد خط داستانی نقش بسزایی خواهد داشت. حال باید تا تاریخ اکران فیلم یعنی ۴ می امسال منتظر ماند تا دید این وسیله در فیلم چه کار خواهد کرد.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها