امروز نینتندو تجربه جدیدی از Switch را ارائه می دهد

امروز نینتندو تجربه جدیدی از Switch را ارائه می دهد

حمیدرضا علیا ۲۷ دی ۱۳۹۶ دیدگاه ها
امروز نینتندو تجربه جدیدی از Switch را ارائه می دهدReviewed by حمیدرضا علیا on Jan 17Rating:

هفته گذشته کمپانی نینتندو (Nintendo) مراسم Nintendo Direct Mini را برگزار کرد و عناوین مختلفی را برای کنسول Switch تایید کرد. با گیمر همراه باشید.

 

به نظر می رسد نینتندو هنوز هم برنامه های متنوعی برای کنسول هیبریدی خود دارد و کاربران باید منتظر یک تجربه جدید باشند. این کمپانی ژاپنی در چند ساعت گذشته خبر از اتفاق جدیدی داد اما برای اطلاع از این رویداد باید تا ساعاتی دیگر منتظر بمانیم. وب سایت نینتندو درباره این موضوع می گوید:

«آماده باشید تا تجربه جدیدی از نینتندو سوییچ داشته باشید. این تجربه برای کودکان و آنهایی است که کودک درونی را برای خودشان متصورند».

هنوز مشخص نیست که قرار است بازی جدیدی تایید شود یا خیر؛ اما به نظر می رسد عنوانی جدید و خانوادگی برای کنسول سوییچ در راه است. بسیاری از بازی هایی که نینتندو هفته گذشته آنها را به نمایش گذاشت، عناوینی بودند که حال و هوای دوستانه و خانوادگی داشتند؛ بازی هایی نظیر Kirby Star Allies, Mario Tennis Aces و Donkey Kong: Tropical Freeze حال و هوای شاد و دوستانه ای داشتند. همچنین نسخه ریمستر بازی Dark Souls نیز برای این کنسول هیبریدی پرده برداری شد.

سال گذشته بازی های اکشن و جذابی مانند Doom و Elder Scrolls V: Skyrim نیز برای نینتندو سوییچ به بازار آمدند و موفقیت خوبی نیز بر روی این کنسول داشتند.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها