بخش Operation Campaigns بازی Battlefield 1 در دسترس عموم قرار گرفت

بخش Operation Campaigns بازی Battlefield 1 در دسترس عموم قرار گرفت

احمد هاتفی ۲۴ دی ۱۳۹۶ دیدگاه ها
بخش Operation Campaigns بازی Battlefield 1 در دسترس عموم قرار گرفتReviewed by احمد هاتفی on Jan 14Rating:

بنابر اعلام استودیو دایس، از این پس تمام کاربران بازی بتلفیلد ۱ به بخش Operation Campaigns دسترسی خواهند داشت. با گیمر همراه باشید.

 

اگر از طرفداران بازی Battlefield 1 باشید حتما با بخش Operation Campaigns این عنوان آشنا هستید. بخشی که در آپدیت ماه نوامبر به بازی افزوده شده و در هر کمپین ماموریتی به گیمر داده می شود.

استودیو دایس (Dice) در جدیدترین اخبار این عنوان اعلام کرده است که از این پس بازیکنان قادر خواهند بود تا این بخش را تجربه کنند؛ حتی کسانی که Permium Pass بازی را تهیه نکرده باشند هم می توانند به تجربه آن بپردازند.

نکته قابل توجه این است که یک سری محدودیت برای افرادی که Season Pass بازی را خریداری نکرده‌ اند یا بسته الحاقی‌ ها را به صورت جداگانه ندارند،‌ در نظر گرفته شده است.

Operation Campaigns,Battlefield 1,Dice,EA,Battlefield,حالت Operation Campaigns بازی بتلفیلد 1,بخش Operation Campaigns بازی بتلفیلد 1,حالت operation campaigns بازی battlefield 1,بخش operation campaigns بازی battlefield 1,بتلفیلد 1,بتلفیلد,استودیو دایس,دایس,الکترونیک آرتز

در ابتدا خارج از Operation Campaigns به محتویات ذکر شده دسترسی نخواهید داشت. به عبارتی زمانی که یک کمپین تمام می‌ شود، محتویات مورد نظر برای کاربران عادی از دسترس خارج می‌ شود.

همچنین کسانی که بسته های الحاقی بازی را دارا نیستند، نخواهند توانست از اسلحه ها، اتومبیل ها و کلاس های الیت استفاده کنند. در نهایت نیز اعلام شده است که استودیو دایس در حال رفع مشکلات جدید بازی است که جدید برای کاربران بوجود آمده است.

یکی از این مشکلات این است که امتیاز کمپین کسب شده بازیکنان به مقدار مشخص نمی‌ رسید و در نزدیکی‌ های امتیاز اصلی، قفل می‌ شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها