فیلم برداری Avengers 4 به پایان رسید

فیلم برداری Avengers 4 به پایان رسید

امیر پورمحمد ۲۳ دی ۱۳۹۶ دیدگاه ها
فیلم برداری Avengers 4 به پایان رسیدReviewed by امیر پورمحمد on Jan 13Rating:

اطلاعاتی جدید در مورد قسمت چهارم انتقام جویان (Avengers 4). با گیمر همراه باشید.

 

یک سال پیش مارول اعلام کرد در حال ساخت قسمت جدیدی از سری فیلم های انتقام جویان با نام انتقام جویان: جنگ بی نهایت (Avengers: Infinity War) است و برادران روسو (Russo brothers) فیلم برداری این فیلم را بر عهده دارند.

در اوایل تابستان سال ۲۰۱۷ برادران روسو اعلام کردند که فیلم برداری فیلم به پایان رسیده است. فیلم برداری این پروژه نه تنها بر روی برنامه تعیین شده بود بلکه بسیار جلو تر از آن نیز قرار داشت.

چندین ماه پیش در گیر و داد شروع اکران انتقام جویان:جنگ بی نهایت بیانیه ای دیگر از سوی مارول مبنی بر ساخت قسمتی جدید از این مجموعه با نام انتقام جویان چهار صادر شد. این بار نیز برادران روسو با تمام کردن فیلم برداری فیلم زود تر از موقع تعیین شده، مارول را رو سفید کردند.

فیلم,فیلم جدید,سینما,مارول,انتقام جویان,انتقام جویان قسمت چهار,پایان فیلم برداری انتقام جویان چهار,زمان اکران انتقام جویان چهار,جشن انتقام جویان چهار,کیک انتقام جویان,ساخت فیلم انتقام جویان چهار, Avengers 4, Avengers: Infinity War, Russo brothers

برادران روسو با انتشار عکسی در فضای مجازی به صورت رسمی اعلام کردند که به فاز پایانی فیلم برداری انتقام جویان چهار رسیده اند. در این عکس دست اندرکاران فیلم در کنار کیکی در شکل تانوس (که حضور به سزایی در قسمت چهارم دارد) قرار دارند.

با مقایسه فیلم برداری و ساخت قسمت قبل و قسمت چهارم انتقام جویان با فیلم های هم رده مانند لیگ عدالت (Justice League) به روشنی می توان دریافت که برادران روسو کار خود را به خوبی بلد اند و مارول با اعتماد کامل سرنوشت بزرگ ترین و پر سود ترین فیلم خود را به آن ها سپرده است.

قسمت چهارم انتقام جویان برای اکران در تاریخ ۴ می ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است.

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها