منتظر نسخه جدید بازی Prince of Persia در سال ۲۰۱۸ باشید

منتظر نسخه جدید بازی Prince of Persia در سال ۲۰۱۸ باشید

احمد هاتفی ۲۳ دی ۱۳۹۶ دیدگاه ها
منتظر نسخه جدید بازی Prince of Persia در سال 2018 باشیدReviewed by احمد هاتفی on Jan 13Rating:

خالق سری بازی های Prince of Persia به تازگی توییتی منتشر کرده است که احتمال تولید نسخه جدید این فرانچایز را افزایش می دهد. با گیمر همراه باشید.

 

قطعا یکی از عناوینی که سال های طولانی است که گیمرها منتظر نسخه جدیدی از آن هستند، بازی شاهزاده پارسی یا Prince of Persia می باشد.

از زمانی که بازی Prince of Persia برای اولین بار منتشر شد تا همین چند سال پیش که آخرین نسخه از آن با نام Prince of Persia: The Forgotten Sands منتشر شد، شاهد حکمفرمایی این سری در صنعت گیم بوده ایم.

Prince of Persia,Ubisoft,Assassins Creed,Prince of Persia: The Forgotten Sands,Ubisoft Montreal,پرنس اف پرشیا,پرنس او پرشیا,نسخه جدید prince of persia,تاریخ انتشار نسخه جدید prince of persia,تاریخ انتشار نسخه جدید بازی prince of persia,بازی شاهزاده پارسی,یوبیسافت,جدیدترین نسخه بازی prince of persia

حتی زمانی که Prince of Persia برای اولین بار پارکور را به بازی های ویدیویی آورد خبری از هیچ نسخه Assassin’s Creed نبود و این سری محبوبیت فراوانی داشت و دارد.

در اخبار جدید فرانچایز شاهزاده پارسی شاهد این هستیم که توییت هایی رد و بدل شده اند و احتمال ساخت نسخه جدید این سری را افزایش داده اند. جردن مکنر که از ساخت اولین نسخه بازی حضور داشته است در پاسخ به یکی از کاربران که در توییتی علاقه خود را به این سری اعلام کرده بود، گفته است:

«کریسی، می‌ دانم که عده‌ ی دیگری از هواداران همانند تو فکر می‌ کنند. ما در حال تلاش هستیم تا آن را عملی کنیم.»

کریسی قبل این پاسخ در توییتی عکسی از عنوان Prince of Persia را منتشر کرده بود و از علاقه خود به آن گفته بود.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها