ویدیو: تریلر معرفی بازی Total War: Three Kingdoms

ویدیو: تریلر معرفی بازی Total War: Three Kingdoms

عیسی روح گندم ۲۳ دی ۱۳۹۶ دیدگاه ها
ویدیو: تریلر معرفی بازی Total War: Three KingdomsReviewed by عیسی روح گندم on Jan 13Rating:

جدیدترین تریلر از سری بازی های توتال وار (Total War) منتشر شد، توتال وار برای اولین بار به چین باستان می رود. با گیمر همراه باشید.

 

کمپانی های توسعه دهنده سری بازی های توتال وار Sega و Creative Assembly از جدیدترین نسخه این سری با نام سه پادشاهی (Three Kingdoms) رونمایی کردند.

سری توتال وار که بازی در سبک استراتژیک است و بازیکنان کشورها و قوم ها به صورت نوبتی بر روی نقشه لشکریان خود را جابجا کرده و شهر هایشان را می سازند. نبردهای لشکریان هم به صورد همزمان در میادین جنگ است.

این بازی که هر بار در زمان و مکان های مختلف بخشی از تاریخ جهان را برایمان بازگو می کند، این امکان را به بازیکنان می دهد تا حس تلاش حاکمان آن زمان را القا کنند؛ مانند Total War: Rome که در ۲۰۰ سال قبل از میلاد و در اروپا، شمال آفریقا، خاورمیانه و ملل آن را به تصویر می کشد. در نسخه قبلی یعنی Total War: Shogun شاهد عصر فئودال در ژاپن بودیم.

معرفی بازی جدید Total War, معرفی بازی Total War: Three Kingdoms, تریلر بازی Total War: Three Kingdoms, جدید ترین بازی از سری Total War, بازی استراتژیک Total War, تریلر Total War,ویدیو Total War: Three Kingdom

این بار گیمرها برای اولین بار قرار است به چین سال ۱۹۰ قبل از میلاد بروند، زمانی که سه پادشاهی در رقابت برای قدرت چین را وارد آشوب و هرج و مرج کردند.

در این تریلر امپراطوری هان درگیر جنگ داخلی شده است و سه قهرمان برای پایان دادن به این آشفتگی با هم پیمان برادری می خورند و به جنگ رژیم سرکوب گر دونگ ژو می روند.

ابن بازی از نظر روایت داستان تاریخی کامل ترین نسخه از سری بازی های توتال وار نیز می باشد.

تاریخ انتشار بازی Total War: Three Kingdoms پاییز ۲۰۱۸ اعلام شده است.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها