تعداد کاربران بازی PUBG در کنسول Xbox One از مرز ۳ میلیون نفر عبور کرد

تعداد کاربران بازی PUBG در کنسول Xbox One از مرز ۳ میلیون نفر عبور کرد

احمد هاتفی ۲۲ دی ۱۳۹۶ دیدگاه ها

استودیو PUBG Corp به تازگی اعلام کرده است که تعداد کاربران عنوان PUBG از مرز ۳ میلیون نفر بر روی کنسول Xbox One عبور کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Player Unknown Battlegrounds که در سال ۲۰۱۷ از طریق سیستم استیم در دسترس کابران قرار قرار داشت حال به یکی از پرفروش ترین عناوین تبدیل شده و روز به روز به موفقیتش افزوده می شود.

در تازه ترین اخبار این عنوان بتل رویال استودیو PUBG Corp اعلام کرده است که تعداد کاربران Xbox One این بازی از مرز ۳ میلیون نفر گذشته است.

بازی PUBG فعلا بطور رسمی عرضه نشده است و فعلا در مرحله Game Preview می باشد و به همین دلیل است که این تعداد کاربر برای یک بازی در همچنین جایگاهی بسیار خوب است.

آمار فروش این عنوان در روز اولی که برای کنسول Xbox One منتشر شد حدودا یک میلیون نفر بود و حال پس از گذشت ۱۹ روز این عدد به ۳ میلیون نفر افزایش یافته است.

این استقبال شدید کاربران با وجود مشکلات فراوانی که در نسخه ایکس باکس وان وجود دارد بسیار عالی است و تخمین زده می شود که در انتشار نسخه نهایی بازی شاهد یک رکوردشکنی باشیم.

همچنین در ماه های گذشته شایعه انتشار این بازی محبوب برای پلتفرم PS4 به گوش رسیده است که باید دید سازندگان چه نظری درباره این موضوع

خواهند داشت.

منبع:

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها