گیم‌تیوب: پیرترین گیمر جهان با ۸۰ سال سن!

گیم‌تیوب: پیرترین گیمر جهان با ۸۰ سال سن!

پویا سیف دوست ۲۱ دی ۱۳۹۶ دیدگاه ها
گیم‌تیوب: پیرترین گیمر جهان با 80 سال سن!Reviewed by پویا سیف دوست on Jan 11Rating:

شرلی کوری (Shirley Curry) نام پیرترین گیمر دنیاست که حتی با داشتن ۸۰ سال سن باز هم از فعالیت خود در حوزه بازی دست برنمی دارد. با گیمر همراه باشید تا او و قسمتی از گیم پلی اش را تقدیمتان کنیم.

 

حالا اگر ما چند ساعت بیشتر بازی کنیم شاید صدای پدر و مادرمان بلند شود که چرا از صبح پای پی سی و یا کنسول نشسته ایم. کافیست در هنگام شنیدن این نوع جمله ها ویدیو پایینی را به والدین خود نشان دهید تا ببینند که صنعت بازی چقدر می تواند مهم و خوشایند باشد. یک پیرزن ۸۰ ساله که حتی با داشتن نوه باز هم تاکنون به بازی مشغول است و کلی از آن لذت می برد. بازی های ویدیویی کوچک و بزرگ نمی شناسند و هرکسی که آن ها را در حد مطلوب بلد باشد می تواند چند ساعت خود را به بهترین شکل سرگرم کند.

 

برای یک گیمر هیچ چیز زیباتر از این نیست که پیرترین گیمر جهان را ببیند که هنوز هم بازی می کند. خانم Shirley Curry این روزها به بازی The Elder Scrolls V: Skyrim می پردازد و آنطور که معلوم است بازی های سبک قدیمی را بیشتر دوست دارد. چیزی نمی گوییم خودتان با تماشای ویدیو کسب فیض کنید. شاید بهترین جمله برای Shirley Curry این باشد که بگوییم: «گیمرها نمی میرند، گیمرها ریسپاون (Respawn) می شوند.»

برای دانلود این ویدیو از صفه آپارات گیمر اقدام کنید

 

آرزوی عمر طولانی را برای مادربزرگ گیمرمان داریم…

منبع:

YouTube

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها