تاریخ آغاز بتای محدود بازی Sea of Thieves مشخص شد

تاریخ آغاز بتای محدود بازی Sea of Thieves مشخص شد

احمد هاتفی ۲۰ دی ۱۳۹۶ دیدگاه ها
تاریخ آغاز بتای محدود بازی Sea of Thieves مشخص شدReviewed by احمد هاتفی on Jan 10Rating:

کمپانی مایکروسافت اعلام کرده است که بتای محدود بازی Sea of Thieves از تاریخ ۴ بهمن ماه به مدت ۵ روز آغاز خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

در نمایشگاه E3 2015 بود که مایکروسافت یک انحصاری عالی را معرفی کرد و این عنوان تا به امروز در دست ساخت و گسترش بوده است که بالاخره امروز تاریخ آغاز بتای محدود این عنوان مشخص شده است.

مایکروسافت با این اقدام خواسته تا گیمرها به سمت تجربه آن جذب شوند و بتوانند به مدت ۵ روز بطور رایگان به گشت و گذار و مبارزات نفس گیر بپردازند و در دریاهای بی کران بازی غرق شوند!

Sea of Thieves,PC,Xbox One,Beta,Rare,بتای بازی Sea of Thieves,نسخه بتا بازی Sea of Thieves,بتا بازی Sea of Thieves,بتای عنوان Sea of Thieves,بازی های انحصاری ایکس باکس وان,بازی های انحصاری xbox one,ایکس باکس وان,اکس باکس وان

بتای محدود بازی Sea of Thieves در تاریخ ۲۴ ژانویه ۲۰۱۸ (۴ بهمن) کار خود را شروع خواهد کرد و گیمرها ۵ روز فرصت دارند تا این عنوان را تجربه کنند. همچنین افرادی که این عنوان را پیش خرید کرده باشند و یا یا تا ۱ دسامبر (۱۰ آذر) در Insider Programme عضو شده‌ اند به‌ صورت خودکار به این بتای محدود دسترسی خواهند یافت.

نکته‌ ی دیگری که در خصوص بتای Sea of Thieves باید متذکر شد این است که خوشبختانه همه‌ی بازیکنان در تهیه‌ ی تصویر، ویدئو و حتی پخش زنده از گیم‌ پلی خود آزاد خواهند بود و محدودیتی نخواهند داشت.

عنوان Sea of Thieves در تاریخ ۲۹ اسفند ماه برای پلتفرم های ایکس باکس وان و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها