گیم‌تیوب: آشنایی با بازی مسخره Getting Over It

گیم‌تیوب: آشنایی با بازی مسخره Getting Over It

پویا سیف دوست ۲۰ دی ۱۳۹۶ دیدگاه ها
گیم‌تیوب: آشنایی با بازی مسخره Getting Over ItReviewed by پویا سیف دوست on Jan 10Rating:

مطمئنا به شما هم پیش آمده که یک بازی بچگانه و دو بعدی را از ته دل دوست داشته باشید و ساعت ها به آن مشغول شوید. با گیمر همراه باشید تا از اول تا آخر بازی دو بعدی و بسیار عجیب Getting Over It with Bennett Foddy را با شما درمیان بگذاریم.

 

بازی Getting Over It with Bennett Foddy در سال ۲۰۱۷ عرضه شده و تاکنون کلی مخاطب را براحتی به سمت خود جذب کرده است. در بازی Getting Over It کاراکتر بازی درون یک دیگ سیاه گیر کرده و تنها می تواند بوسیله یک پتک بلند حرکت کند. در مسیر بازی مانع زیادی وجود دارد که تنها می توانید با فکر و تامل آن ها را رد کرده و به پایان بازی برسید. شما قرار نیست که در بازی کاری جز بالا رفتن و گذشتن از موانع، کاری انجام دهید، ولی همین موانع خودشان عرق پیشانی را در می آورند. موانع بازی ها بسیار تخیلی هستند؛ خانه های سر و ته و سیاره ها جزئی از این موانع محسوب می شوند.

 

در ویدیو پایین علاوه بر گیم پلی بخشی از بازی، شما رکورد اتمام بازی Getting Over It with Bennett Foddy در کمترین زمان را نیز مشاهده خواهید کرد. رکوردی که توسط گیمر معروف Distortion2 به ثبت رسیده است. این گیمر تا الان رکورددار بازی های Bloodborne، سری Dark Souls، Doom، The Evil Within 2 و… به صورت جهان می باشد!

منبع:

YouTube

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها