ویدیو: محتوای نسخه Game of the Year بازی Hitman

ویدیو: محتوای نسخه Game of the Year بازی Hitman

احمد هاتفی ۰۷ دی ۱۳۹۶ دیدگاه ها

استودیو IO Interactive در تریلر جدیدی که از بازی Hitman منتشر کرده است، محتویات نسخه Game of the Year این عنوان را به تصویر کشیده است. با گیمر همراه باشید.

 

در ماه نوامبر بود که استودیو IO Interactive نسخه Game of the Year بازی هیتمن را راهی بازار کرد و همانطور که میدانید این نسخه از بازی شامل فصل اول و محتویات جدید و بهبودهای گرافیکی نیز می باشد.

در جدیدترین اخبار بازی Hitman شاهد این هستیم که کارگردان بازی (Eskil Moh) و دستیارش در ویدیویی به توضیح تغییرات و بهبودهای بازی پرداخته اند.

Hitman: Game of the Year Edition,Hitman,IO Interactive,Hitman Goty,تریلر,تریلر بازی,تریلر جدید,تریلر جدید بازی,تریلر جدید بازی هیتمن,تریلر جدید بازی Hitman,تاریخ انتشار نسخه کامل بازی Hitman,نسخه کامل بازی هیتمن,نسخه Goty بازی Hitman,نسخه Game of the Year Edition بازی Hitman

بازی Hitman: Game of the Year Edition از جهات مختلفی با بهبودهای بسیاری مواجه بوده و همچنین گیمرها می توانند این نسخه را با رزولوشن ۴K Native و در حالت فریم ریت بالاتر، این عنوان را بر روی کنسول‌ ها با نرخ فریم ۶۰ تجربه کنند.

دیگر محتویات نسخه Game of the Year Edition بازی هیتمن:

  • اضافه شدن کمپین Patient Zero ( در این حالت بازیکنان باید با مراجعه به مکان‌ های مختلف فصل اول بازی، از شیوع ویروس خاصی جلوگیری کنند.)
  • سه لباس جدید به همراه سلاح خاص آن‌ها برای مامور ۴۷
  • سه Escalation Contract برای هرکدام از لباس های جدید

در ادامه می توانید تریلر جدید بازی Hitman: Game of the Year Edition را تماشا کنید.

برای دانلود ویدیو از صفه آپارات گیمر اقدام کنید

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها