رکورد شکنی فیلم Star Wars: The Last Jedi

رکورد شکنی فیلم Star Wars: The Last Jedi

امیر پورمحمد ۲۸ آذر ۱۳۹۶ دیدگاه ها
رکورد شکنی فیلم Star Wars: The Last JediReviewed by امیر پورمحمد on Dec 19Rating:

شروع طوفانی قسمت هشتم سری فیلم های جنگ ستارگان در فروش هفتگی. با گیمر همراه باشد.

 

بالاخره پس از تمام مشکلات و حاشیه ها مانند تغییر کارگردان و یا متوقف شدن فیلم برداری، سه روز پیش آخرین قسمت سری فیلم های جنگ ستارگان (Star Wars) با نام کامل جنگ ستارگان: آخرین جدای (Star Wars: The Last Jedi) در سینما های جهان منتشر گردید.

از زمان شروع اکران این فیلم طرفداران دو آتیشه این سری فیلم ها شروع به خرید بلیت و انتظار در صف سینما ها کرده اند. این حضور پر جنب و جوش طرفداران مجموعه از امکان شکسته شدن رکورد هایی توسط این فیلم خبر می دهد.

رکورد هایی مانند پر فروش ترین فیلم سال، بیشترین فروش هفتگی در سال ۲۰۱۷ و یا پر فروش ترین قسمت مجموعه فیلم های جنگ ستارگان.

قبل از انتشار فیلم نیز بسیاری از سایت ها فروش بالای ۲۰۰ میلیونی این فیلم را نه تنها پیش بینی بلکه تائید و تضمین کرده بودند.

گفته این سایت ها نیز نه تنها اشتباه در نیامده است بلکه این فیلم در پایان روز دوم اکران خود این رقم را نیز رد کرده است.

امروز روز سومی است که این فیلم در آمریکا منتشر شده است و آخرین به روز رسانی فروش این فیلم حاکی از فروش ۲۲۰ میلیون دلاری این فیلم دارد. از سویی دیگر فروش ۲۳۰ میلیون دلاری این فیلم در سایر بازار های جهانی (به جز آمریکا) که عمدتاً شامل بازار های آسیای شرقی و اروپا است، فروش جهانی این فیلم را به رقم ۴۵۰ میلیون دلار رسانده است.

فیلم,سینم,فیلم جدید,آخرین جدای,فروش فیلم آخرین جدای,قسمت هشتم جنگ ستارگان,مجموعه فیلم های جنگ ستارگان,پر فروش ترین قسمت فیلم های جنگ ستارگان,شروع اکران آخرین جدای, Star Wars: The Last Jedi,The Force Awakens,Star Wars

با  باقی ماندن ۴ روز تا کامل شدن هفته اول اکران این فیلم، آخرین جدای در رتبه دهم فروش باکس آفیس امسال قرار دارد.

همچنین تا کنون این فیلم دومین فیلم از سری فیلم های جنگ ستارگان است که توانسته است فروش بالای ۲۰۰ میلیون دلار را در هفته اول اکران خود به دست آورد. رتبه اول فروش هفتگی در میان سری فیلم های جنگ ستارگان متعلق به قسمت The Force Awakens با رقم ۲۴۷ میلیون دلار است.

حال باید صبر کرد تا هفته اول اکران این فیلم تمام شود تا دید کدام یک از رکورد ها توسط این فیلم شکسته خواهد شد.

منبع:

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها