اولین DLC داستانی بازی Wolfenstein 2 منتشر شد

اولین DLC داستانی بازی Wolfenstein 2 منتشر شد

حمیدرضا علیا ۲۴ آذر ۱۳۹۶ دیدگاه ها

اگر آماده اید دوباره سربازان نازی را از بین ببرید، می توانید اولین DLC (محتوای قابل دانلود) داستانی بازی Wolfenstein 2: The New Colossus را تجربه کنید. با گیمر همراه باشید.

 

نام این بسته الحاقی The Adventures of Gunslinger Joe است و شما وارد ماجراجویی شخصیتی به نام Joseph خواهید شد. کاربران رایانه های شخصی (PC) و کنسول های نسل هشتم می توانند در ازای مبلغ ۹.۹۵ دلار این بسته الحاقی را خریداری و دانلود کنند. همچنین می توان با پرداخت ۲۴.۹۵ دلار Season Pass این بازی را خریداری کرد و علاوه بر این محتوای داستانی، قسمت های داستانی دیگر را نیز خریداری کرد. البته این قسمت های داستانی در آینده منتشر خواهند شد.

دو محتوای داستانی دیگر نیز در ماه های ژانویه و مارس ۲۰۱۸ منتشر خواهند شد و کاربران قادر خواهند بود پس از این تاریخ دو محتوای دیگر را نیز تجربه کنند. قسمت The Adventures of Gunslinger Joe اینگونه توصیف شده است:

«به عنوان Joseph Stallin بازیکن و مدافع اسبق فوتبال ایفای نقش کنید که توسط نازی ها مجبور به فوتبال بازی کردن است! از قابلیت های خودتان استفاده کنید و انبوهی از سربازان نازی را در ویرانه های شیکاگو نابود کنید!»

منبع:

VG247

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها