ویدیو: محتوای بسته الحاقی Online Fight Pits بازی Middle-Earth: Shadow of War

ویدیو: محتوای بسته الحاقی Online Fight Pits بازی Middle-Earth: Shadow of War

احمد هاتفی ۱۶ آذر ۱۳۹۶ دیدگاه ها
ویدیو: محتوای بسته الحاقی Online Fight Pits بازی Middle-Earth: Shadow of WarReviewed by احمد هاتفی on Dec 7Rating:

استودیو مونولیث به تازگی حالتی جدید را به بازی Middle-earth: Shadow of War افزوده و حال شاهد تریلر و اطلاعات آن هستیم. با گیمر همراه باشید.

 

بسته الحاقی جدید بازی Middle-earth: Shadow of War این ویژگی را به وجود می آورد تا با سیار کاربران این عنوان وارد مبارزه شوید و قدرت و استراتژی ارتش خود را بسنجید. این بسته الحاقی Online Fight Pits نام دارد.

استودیوی مونولیث از زمان انتشار این عنوان تا به حال در زمینه پشتیبانی از آن به خصوص انتشار محتویات الحاقی پولی و حتی رایگان بسیار موفق عمل کرده است و یکی دیگر از همین محتویات الحاقی که به تازگی برای عنوان Middle-earth: Shadow of War منتشر شده است، مبارزات آنلاین یا همان Online Fight Pits می باشد که ارک‌ های ارتش شما می توانند با ارک‌ های ارتش سایر بازیکنان به صورت آنلاین مبارزه کنند.

Middle-earth: Shadow of War,Middle earth,Shadow of War,Monolith,Online Fight Pits,تریلر,تریلر بازی,تریلر جدید,تریلر جدید بازی,تریلر جدید بازی Middle-earth: Shadow of War,تریلر جدید بازی Shadow of War,مونولیث,استودیو مونولیث,بسته الحاقی Online Fight Pits بازی Middle-earth: Shadow of War,بسته الحاقی Online Fight Pits,بازی, , Middle-earth: Shadow of War Online Fight Pits

در هر نبردی که دشمنان خود را شکست دهید، هدایایی را از جمله آیتم‌ ها و ارتقا‌ های جدید در بازی دریافت خواهید کرد. محتوای الحاقی Online Fight Pits رایگان بوده و به مناسبت انتشار این محتوای الحاقی، تریلر هنگام انتشار آن نیز منتشر شده است که نبردهای نفس گیر، وحشتناک و خشونت آمیز را به تصویر می کشد.

در ادامه می توانید تریلر بسته الحاقی جدید بازی Middle-earth: Shadow of War را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها