جزئیات آپدیت جدید بازی FIFA 18

جزئیات آپدیت جدید بازی FIFA 18

احمد هاتفی ۱۲ آذر ۱۳۹۶ دیدگاه ها
جزئیات آپدیت جدید بازی FIFA 18Reviewed by احمد هاتفی on Dec 3Rating:

با این که چند روز پیش آپدیتی برای بازی FIFA 18 عرضه شد اما باز هم شاهد انتشار بروزرسانی دیگری برای رفع مشکلا بازی هستیم. با گیمر همراه باشید.

 

چندین روز پیش بود که کمپانی الکترونیک آرتز آپدیت ۱.۰۶ بازی FIFA 18 را منتشر کرد تا بسیاری از مشکلات این عنوان از جمله قضاوت داوران و برخی نقص های گیم پلی را رفع کند.

حال شاهد عرضه آپدیت دیگری برای بازی فیفا هستیم که دیروز در دسترس کاربران قرار گرفته است.

در آپدیت بازی FIFA 18 شاهد رفع مشکلاتی نظیر باگ‌ های مختلف هستیم. برای مثال یکی از باگ‌ های رفع شده، مربوط به بخش Skill Game بود که بازیکنان کنترل بازیکنی دیگر را در دست می‌ گرفتند.

همچنین تنظیمات بخش Trainer نیز با تغییراتی رو به‌ رو شده است و در Intro Matchها، شاهد اطلاعات حرکتی و مکانیکی نیز هستیم. جدای از موارد ذکر شده، بخش آلتیمیت تیم بازی فیفا ۱۸ نیز دستخوش تغییراتی شده است. از این پس بازیکنان می‌ توانند بازپخش‌ های FUT Champions Channel را در حالت آهسته نیز تماشا کنند و رابط کاربری بهتری برای Pause Menu این بخش در نظر گرفته شده است.

Freeze شدن بازی از دیگر مشکلاتی است که به لطف آپدیت جدید در بازی رفع شده است؛ مشکلی که پس از گل زدن توسط دروازه‌ بان و خوشحالی کردن روی می داد. در آخر اعلام شده که آپدیت مورد نظر فعلا برای کاربران کامپیوتر در دسترس قرار گرفته و هنوز اطلاعاتی از زمان اعمال بروزرسانی روی کنسول‌ ها منتشر نشده است.

منبع:

Twinfinite

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها