تصاویر جدید بازی Biomutant منتشر شد

تصاویر جدید بازی Biomutant منتشر شد

احمد هاتفی ۱۰ آذر ۱۳۹۶ دیدگاه ها
تصاویر جدید بازی Biomutant منتشر شدReviewed by احمد هاتفی on Dec 1Rating:

کمپانی THQ Nordic در جدیدترین اخبار بازی Biomutant تصاویری را از اتمسفر و محیط بازی منتشر ساخته است. با گیمر همراه باشید.

 

Biomutant بازی جدید استودیو سوئدی Experiment 101 می‌ باشد و ناشر آن کمپانی THQ Nordic خواهد بود. کمپانی THQ Nordic پس از استقبال بازی‌ بازان از این بازی استودیو Experiment 101 را خریداری کرد و تمامی حق و حقوق بازی را از آن خود کرد.

در جدیدترین اخبار این عنوان شاهد اسکرین شات هایی از فضای بازی هستیم که نشان دهنده این هستند که Biomutant عنوانی نقش آفرینی در دنیایی وسیع می‌ باشد، مبارزات بازی بر اساس فنون ورزش رزمی کونگ فو بنا شده و در تمامی محیط‌ ها با موجودات و شرایط مختلفی روبرو خواهید شد.

شما می‌ توانید در مکان‌ های مختلف دنیای بازی به جست و جو بپردازید و با موقعیت‌ های خطرناک روبرو شوید.

بازی Biomutant توسط کارگردان بازی های Mad Max و Just Cause، آقای Stefan Ljungqvist ساخته می شود و با توجه به کارنامه ای که از او سراغ داریم انتظار می رود تا با یک بازی جذاب با داستان و حس حالی متفاوت روبرو شویم.

آقای Stefan Ljungqvist، موسس و رییس استودیوی بازی سازی Experiment 101 در رابطه با بازی جدید خود عنوان کرده است:

“ما واقعا در تلاشیم تا این حس را به بازی باز منتقل کنیم که می‌ تواند بازی را با شیوه موردنظر خود به اتمام برساند. شما در دنیایی بازی می‌ کنید که در حال مرگ است! تنها راه نجات دنیا فقط و فقط به یک درخت به نام درخت زندگی بستگی دارد که در مرکزی ترین نقطه دنیای بازی وجود خواهد داشت. شما به شیوه‌ های مختلف می‌ توانید میزان سلامتی این درخت را افزایش دهید تا در پایان شانس بیشتری برای نجات دنیای خود داشته باشد.

شما می‌ توانید بازی را بدون مراقبت از درخت زندگی نیز به پایان برسانید، در واقع همه چیز به شیوه بازی بازیکنان بستگی دارد بدین ترتیب بعضی از بازیبازان با توجه به عملکرد خود باید انتظار یک پایان تلخ و تاریک را نیز در نظر داشته باشند.

اگر می‌ خواهید میزان سلامتی درخت زندگی را افزایش دهید باید یک سری موجودات مقدس را پیدا کنید، این موجودات با نام Nono شناخته می‌ شوند. Nonoها را می‌ توانید در این دنیای بزرگ بازی در میان بوته‌ های سرسبز و درخشان پیدا کنید و با دنبال کردن آن‌ ها به منبع برسید. شما با پیدا کردن هر Nono بصورت درصدی شانس زنده ماندن دنیای خود را افزایش دهید البته شما برای رسیدن به این منظور راه دیگری را نیز در پیش رو دارید، می‌ توانید با مبارزه و شکست موجودات بزرگ و خطرناک وضعیت درخت زندگی را بهبود ببخشید.

این بازی برای اولین بار در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷ رونمایی شد و برای انتشار در سال ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها