شبکه HBO: سریال Watchmen ساخته می شود

شبکه HBO: سریال Watchmen ساخته می شود

امیر پورمحمد ۰۶ آذر ۱۳۹۶ دیدگاه ها
شبکه HBO: سریال Watchmen ساخته می شودReviewed by امیر پورمحمد on Nov 27Rating:

شبکه اچ بی او (HBO) از ساختن سریالی بر پایه داستان های کامیک واچ من (Watchmen) می ‌گوید. با گیمر همراه باشید.

 

چندی پیش در ماه سپتامبر داموند لبندلوف (Damon Lindelof) کمک کارگردان سریال هایی مانند لاست (Lost) و لیفت اور (The Leftovers) در مصاحبه ای با اشاره به این که شبکه در زمان بحرانی قرار دارد (به نظر شخصی من منظور وی پیش رفت سرسام آور سریال های قهرمانی شبکه نت فلیکس (Netflix) است) گفت اکنون باید دست به کار های خطرناک بزنیم و اعلام کرد شبکه در حال آماده شدن برای ساختن سریالی بر پایه شخصیت های کامیک واچ من است.

اما از آن زمان تا هفته پیش هیچ خبری از شروع تولید یا حتی لغو پروژه نبود. در واقع کم‌ کم این قضیه داشت از یاد ها می ‌رفت. ولی داموند هفته پیش با انتشار عکسی از پای یک مجسمه باری دیگر باعث ایجاد موجی جدید از شایعات شد. حال چرا آن قدر محتاطانه و مرموز. پس از چندین ماه او فقط یک عکس نصف و نیمه از پایین تنه یک مجسمه مدل را منتشر می‌ کند. به هر حال باید گفت این پا ها متعلق به شخصیت جغد (Nite Owl) است.

 

در طی پنل و فستیوال Vulture مصاحبه ای اختصاصی با لیندلوف صورت گرفت. در این مصاحبه از لیندوفت پرسیده شد که چرا پس از پایان یافتن سریال لاست شروع به ساخت سریالی بر پایه شخصیت های کامیک زده است؟

لیندلوف این گونه پاسخ می ‌دهد:

“علت این که من این کار را انجام میدم این هست که اکنون زمان بحرانی و خطر ناکی برای شبکه است و تنها چیزی که می تواند کار ساز باشد برنامه های خطر ناک با ریسک بالاست. اون چیزی که ما در مورد ابر قهرمانان می دانیم اشتباه است.”

او در ادامه توضیح می دهد که:

“من عاشق شخصیت های قهرمانی مانند بتمن و زن شگفت انگیز هستم. ولی این درست نیست ما به کسانی که روی صورتشون ماسک میزارند اعتماد کنیم. اینکه میگن از ما مراقبت می کنند اشنباه هستش. کسانی که صورت خود را می پوشانند خوب نیستند.”

 

او در ادامه از تجربیات کودکی خود و مطالعه کامیک بوک های واچ من می گوید. او در مورد این کتاب می گوید کتاب برای او کمی خشن بوده است و برای یک کودک ۱۲ ساله مناسب نبوده است. او خود را معدات کتاب های کامیک خطاب می کند و از علاقه دور و دراز خود برای ساختن یک سریال یا فیلم در مورد قهرمانان می گوید.

لیندلوف از زمان پایان پنل خبری عکس هایی بسیاری مربوط به این کامیک را متنشر کرده است.

هرچند شبکه اچ بی او خبر ساخت را به صورت رسمی تائید نکرده است اما با توجه به مصاحبه ها در پنل خبری این شبکه یه احتمال بالا فصل اول این سریال به صورت آزمایشی برای سال آینده یعنی اواسط سال ۲۰۱۹ آماده خواهد شد.

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها