سومین صدرنشینی پیاپی COD: WWII در چارت بریتانیا

سومین صدرنشینی پیاپی COD: WWII در چارت بریتانیا

احمد هاتفی ۲۹ آبان ۱۳۹۶ دیدگاه ها
سومین صدرنشینی پیاپی COD: WWII در چارت بریتانیاReviewed by احمد هاتفی on Nov 20Rating:

جدول بازی های پرفروش این هفته انگلیس منتشر شد و عنوان Call of Duty: WWII توانست با ادامه به صدرنشینی اش در این هفته هتریک کند. با گیمر همراه باشید.

 

عنوان Call of Duty: WWII که در تاریخ ۱۲ آبان منتشر شده است از همان ابتدا چارت کشورهای مختلف را در اختیار گرفت از جمله چارت بازی های پرفروش بریتانیا که در سومین هفته عرضه اش باز هم مقام نخست را در اختیار دارد و با وجود انتشار عنوان Star Wars Battlefront II جایگاه خود را از دست نداده است.

بازی Star Wars Battlefront II در تاریخ ۲۶ آبان منتشر شد و در اولین هفته عرضه اش با استقبال خوبی مواجه بوده است اما همه چیز به خوبی آن که دایس و الکترونیک آرتز فکر می کرد پیش نرفت و بسیاری از کاربران بخاطر پرداخت های درون بازی بسیار عصبی بودندو حتی اقدام به برگرداندن بازی کرده بودند که همین هفتهاول باعث شده بود تا استار وارز به یکی از جنجالی ترین تیترهای دنیای بازی تبدیل شود.

Star Wars Battlefront II با تمام کش و قوس ها توانسته این هفته (۱۱ – ۱۸ نوامبر) جایگاه دوم را در اختیار داشته باشد.

بازی FIFA 18 که هفته گذشته در رده دوم جای گرفته بود این هفته با یک پله سقوط در جایگاه سوم ایستاده استو جای خود را به Star Wars Battlefront II داده است.

این هفته دو ورژن جدید از بازی Pokemon منتشر شده است و هر دو توانسته اند فروش قابل قبولی را از خود برجای بگذارند. Pokémon Ultra Sun و  Pokémon Ultra Moon به تریتب در جایگاه های ۴ و ۵ قرار گرفته اند. این دو بازی برای کنسول نینتندو ۳DS منتشر شده اند.

عنوان Assassin’s Creed Origins این هفته متحمل ۳ پله سقوط بوده است و این هفته (۱۱ – ۱۸ نوامبر) جایگاهی بهتر از ششمی را نصیب خود نکرده است. بازی The Sims 4 نیز این هفته عرضه شده است؛ البته نسخه PC این بازی در سال ۲۰۱۴ منتشر شده بود و حال این عنوان برای کنسول های Xbox One و PS4 منتشر شده است و در جایگاه هفتم قرار گرفته است.

پس از انتظارات فراوان عنوان محبوب L.A. Noire Remastered این هفته منتشر شد اما استقبال آن چنانی همانند سایر محصولات راک استار از این عنوان نشده است و در همین راستا به رده هشتم بسنده کرده است. بازی Super Mario Odyssey که یکی از انحصاری های برتر نینتندو سوییچ است این هفته با سقوطی سه پله ای در رده نهم جای گرفته است.

در نهایت رده دهم را بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 تصاحب کرده است که اولین هفته عرضه اش را تجربه می کند.

در ادامه می‌توانید لیست کامل چارت بازی‌های پرفروش این هفته (۱۱ – ۱۸ نوامبر) کشور انگلستان را مشاهده کنید.

 نام بازیرتبه این هفتهرتبه هفته گذشتهپلتفرم
Call of Duty: WWII۱۱PC,PS4,Xbox One
Star Wars Battlefront 2۲PC,PS4,Xbox One
FIFA 18۳۲PS4,Xbox One,PC,Nintendo Switch
Pokemon Ultra Sun۴Nintendo 3DS
Pokemon Ultra Moon۵Nintendo 3DS
Assassin’s Creed Origins۶۳PC,PS4,Xbox One
The Sims 4۷PS4,Xbox One,PC
LA Noire Remastered۸PS4,Xbox One,PC,Nintendo Switch
Super Mario Odyssey۹۶Nintendo Switch
LEGO Marvel Super Heroes 2۱۰Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One,PC

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها