برنامه سال سوم عرضه بازی Rainbow Six Siege

برنامه سال سوم عرضه بازی Rainbow Six Siege

احمد هاتفی ۲۹ آبان ۱۳۹۶ دیدگاه ها
برنامه سال سوم عرضه بازی Rainbow Six SiegeReviewed by احمد هاتفی on Nov 20Rating:

امروز سازندگان بازی Rainbow Six Siege به مناسبت سومین سالگرد عرضه این عنوان برنامه های آن را اعلام کرده اند. با گیمر همراه باشید.

 

Rainbow Six Siege یکی از عناوین اکشن جذابی است که سه سال پیش از طرف کمپانی یوبیسافت عرضه شد.

این بازی دارای نقشه ها و نیروهای مختلفی است و بازی بازان با انتخاب نیروی مورد علاقه خود به مبارزه با هم می پردازند طی این سه سال دائما در حال دریافت اپراتور و نقشه های بیشتری بوده است و همچنین آپدیت های مناسبی را برای بهبود خود دریافت کرده است.

امروز تیم توسعه‌ دهنده بازی از برنامه‌ های سال سوم خود پرده‌ برداری کردند. این برنامه شامل اجزای زیر است:

  • ۸ اپراتور جدید
  • ۲ نقشه جدید
  • رویداد Outbreak
  • سال سوم قرار است با عملیات Chimera آغاز شود، که در آن دو اپراتور جدید، یکی از فرانسه و دیگری از روسیه به همراه حالت Outbreak به بازی اضافه خواهند شد.

اپراتورهای جدید متخصص امور بیولوژیکی هستند و نقش مهمی را در اولین رویداد Co-Op بازی ایفا خواهند نمود. رویداد مذکور بمدت یک‌ ماه در دسترس خواهد بود و بازیکنان طی مدت در نظر گرفته شده می‌ توانند آیتم‌ های منحصر بفردی را بدست آورند.

همچنین اعلام شده است که محتوای کامل فصل سوم بازی Rainbow Six Siege در رویداد Six Invitational مشخص خواهد شد. این رویداد در تاریخ ۱۳ الی ۱۸ فوریه سال ۲۰۱۸ در مونترالِ کانادا برگزار خواهد شد. علاوه‌ بر دو نقشه جدید، در فصل سوم عنوان Rainbow Six Siege شاهد باز طراحی یکی از نقشه‌ های بازی خواهیم بود.

بازی Rainbow Six Siege در سال ۲۰۱۵ عرضه شده است و توانسته بازخورد بسیار خوبی در بین بازی بازان بدست بیاورد. این عنوان در حال حاضر در دسترس کاربران PC ،PS4 و Xbox One می باشد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها