ویدیو: تریلر هنگام عرضه نسخه سوییچ بازی DOOM

ویدیو: تریلر هنگام عرضه نسخه سوییچ بازی DOOM

احمد هاتفی ۲۰ آبان ۱۳۹۶ دیدگاه ها
ویدیو: تریلر هنگام عرضه نسخه سوییچ بازی DOOMReviewed by احمد هاتفی on Nov 11Rating:

کمپانی بستدا با انتشار تریلر هنگام عرضه بازی شوتر DOOM، آن را در دسترس کاربران نینتندو سوییچ قرار داد. با گیمر همراه باشید.

 

هنگامی که کنسول نینتندو سوییچ معرفی شد کمتر کسی امید به موفقیت آن داشت. یکی از دلایل این دیدگاه این بود که سوییچ یک کنسول هیبریدی می باشد و همچنین قابل حمل می باشد که بسیاری می گفتند نمی تواند عناوین با کیفیت را اجرا کند.

حال شاهد این هستیم که سوییچ به یکی از کنسول های پرفروش سال ۲۰۱۷ تبدیل شده است و روز به روز عناوین مختلفی برای این کنسول پورت می شوند و همچنین انحصاری های بی نظیری همانند زلدا توانسته این کنسول را به محبوبیت خاصی برساند.

بتسدا یکی از اولین کمپانی های است که با سوییچ قرارداد همکاری بسته است و عناوین خمتلفی را برای این کنسول ارائه کرده است که یکی از آن ها بازی هیجان انگیز DOOM می باشد.

در راستای ارائه این بازی برای کنسول سوییچ تریلری برای روز عرضه این نسخه منتشر شده است که روند بازی را در دو حالت این کنسول یعنی دستی و روی داک به نمایش قرار می‌ دهد.

با اینکه به نقل از آن ها بازی به طور «سفارشی شده» برای این کنسول پورت شده است به نظر می‌ رسد سازندگان یعنی بتسدا و استودیو پنیک باتن (Panic Button) تمامی سعی خود را کرده‌ اند که پورت این بازی روی نینتندو سوییچ را نزدیک به کیفیت نسخه دیگر کنسول‌ ها ارایه دهند.

بازی DOOM روی سوییچ شامل بخش تک نفره، حالت آرکید و تمامی نقشه‌ های چند نفره (قابل دانلود به طور جداگانه) می‌ شود. به نقل از برخی منتقدان، شاید نسخه سوییچ این بازی بهترین پورت آن محسوب نشود چرا که شاهد برخی ایرادات گرافیکی و همچنین افت فریم ریت در این پورت بوده‌ اند.

بازی DOOM در سال ۲۰۱۶ برای پلتفرم های PS4 و Xbox One منتشر شده است و نسخه سوییچ آن دیروز یعنی ۱۹ آبان ۱۳۹۶ در دسترس بازی بازان قرار گرفته است.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها