جزئیات آپدیت ماه نوامبر بازی Battlefield 1

جزئیات آپدیت ماه نوامبر بازی Battlefield 1

احمد هاتفی ۱۸ آبان ۱۳۹۶ دیدگاه ها
جزئیات آپدیت ماه نوامبر بازی Battlefield 1Reviewed by احمد هاتفی on Nov 9Rating:

سازندگان بازی Battlefield 1 به تازگی اطلاعاتی را درباره بروزرسانی ماه نوامبر این عنوان منتشر کرده اند. با گیمر همراه باشید.

 

قبل این که بروزرسانی ماه نوامبر منتشر شود استودیو دایس اعلام کرده بود که حالت جدیدی را به بازی Battlefield 1 اضافه خواهد کرد و بعد از آن اعلام شد این حالت (Operation Campaigns) در بروزرسانی ماه نوامبر بازی در اختیار بازی بازان خواهد بود.

در جریان این حالت یک سری کمپین مختلف در دسترس کاربران قرار می‌ گیرد که رابط کاربری بخش Operation بر اساس آن مراحل تغییر خواهد کرد تا حال و هوای آن را به خوبی به بازیکنان منتقل کند. در جریان هر کمپین فعال بازی به شما ماموریت داده می‌ شود که عملیات‌ های خاص و مشخصی را به اتمام برسانید و برای پایان آن‌ ها باید به امتیاز مورد نظر دست پیدا کنید.

حال عملیات‌ هایی که در اختیار شما قرار داده می‌ شوند، همگی دارای زمان‌ بندی خاصی هستند ولی اگر آن‌ ها را به موقع به اتمام برسانید، بتل‌پک دریافت می‌ کنید. همچنین اطلاعات این حالت مشخص شده است که اولین کمپین آن Eastern Storm می باشد که در اواخر ماه نوامبر در دسترس خواهد بود.

از دیگر ویژگی‌های آپدیت ماه نوامبر بازی Battlefield 1 می‌توان به اضافه شدن قابلیت HDR برای کاربران پی‌سی بازی اشاره کرد. همچنین نقشه Nivelle Nights در دسترس تمامی بازیکنان قرار گرفت.

منبع:

VG247

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها