جزئیات رویداد PSX 2017 اعلام شد

جزئیات رویداد PSX 2017 اعلام شد

احمد هاتفی ۱۶ آبان ۱۳۹۶ دیدگاه ها
جزئیات رویداد PSX 2017 اعلام شدReviewed by احمد هاتفی on Nov 7Rating:

در جدیدترین اخبار رویداد PSX 2017 اطلاعاتی درباره زمان دقیق برگزاری و محل مراسم به همراه جزئیات دیگری منتشر شده است. با گیمر همراه باشید.

 

با توجه به اخبار بازی، رویداد Playstation Experience 2017 امسال در آناهایم کالیفرنیا برگذار می‌ شود و در روزهای ۹ و ۱۰ دسامبر (۱۸ و ۱۹ آذرماه) شرکت‌کنندگان می‌ توانند از این رویداد بازدید کنند. حال وبلاگ پلی‌ استیشن در پست جدیدش اطلاعات بیشتری را از رویداد PSX 2017 در اختیار طرفداران قرار داده است.

اول از همه به محل برگزاری این مراسم اشاره شده است.

رویداد PSX 2017 در مرکز کنفرانس‌ های آناهایم برگذار می‌ شود و کسانی که زودتر از باقی افراد بلیت‌ های خود را تهیه کنند می‌ توانند در تاریخ ۸ دسامبر (۱۷ آذر) در مراسم افتتاحیه‌ ی این مراسم شرکت کنند.

در مراسم افتتاحیه، شان لیدن، مدیر استودیو های جهانی پلی‌ استیشن، اخباری راجع به بازی‌ های آینده‌ی پلی‌ استیشن در اختیار مردم قرار می‌ دهد و همچنین مهمان‌ های ویژه‌ ای نیز در مراسم افتتاحیه حضور پیدا خواهند کرد.

 

صاحبان بلیت‌ های معمولی نیز می‌ توانند در ۹ و ۱۰ دسامبر (۱۸ و ۱۹ آذر ماه) از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب به وقت آمریکا از نمایشگاه PSX 2017 بازدید کنند.

در این مراسم بازدیدکنندگان می توانند گیم پلی عناوین آینده PS4 و پلی اسیتشن VR را تجربه کنند.

همچنین استودیو هایی نظیر Sucker Punch و Media Molecule نیز در این رویداد حضور خواهند داشت تا اطلاعاتی را از بازی‌ های آینده‌ خود یعنی بازی Ghost of Tsushima و بازی Dreams را در اختیار طرفداران قرار بدهند.

فضای برگزاری رویداد PSX 2017 نیز حدود ۵۰ درصد نسبت به سال پیش افزایش پیدا کرده تا مکانی برای فروش وسایل پلی‌ استیشن (که در هیچ‌ جایی غیر از این نمایشگاه فروش نمی‌ روند) و مسابقات گرن توریسمو اسپورت (Gran Turismo Sport) فراهم شود. بلیت‌ های رویداد Playstation Experience 2017 از طریق سایت پلی‌استیشن قابل خرید هستند.

منبع:

Attack of The Fan Boy

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها