Paris Games Week 2017: تریلر جدید بازی Shadow of the Colossus

Paris Games Week 2017: تریلر جدید بازی Shadow of the Colossus

احمد هاتفی ۱۶ آبان ۱۳۹۶ دیدگاه ها
Paris Games Week 2017: تریلر جدید بازی Shadow of the ColossusReviewed by احمد هاتفی on Nov 7Rating:

یکی از عناوین انحصاری و مورد انتظار سونی بازی Shadow of the Colossus می باشد که سونی در کنفرانسش نمایشی با شکوهی از آن داشت. با گیمر همراه باشید.

 

سونی در کنفرانس خود در مراسم Paris Games Week سنگ تمام گذاشت و بی شک بهترین نمایش خود را در سال ۲۰۱۷ ارائه نمود و به نوعی غول ها و شاهکارهایش را گردهم آورده بود تا جوابی محکم به منتقدان خود داده باشد.

Shadow of the Colossus یکی از عناوینی است که هیچ وقت از یادمان نخواهد رفت. عنوانی که برای پلی استیشن ۲ منتشر شده بود اما خیلی جلوتر از بازی های زمان خود قرار داشت و به قدرت می توان گفت این عنوان از شاهکارهای سونی به حساب می آید.

Shadow of the Colossus,Paris Games Week 2017,PS4,Sony,Playstation,PlayStation 4,تریلر,تریلر بازی,تریلر جدید,تریلر جدید بازی,تریلر جدید بازی Shadow of the Colossus,تاریخ انتشار بازی Shadow Of The Colossus,تاریخ انتشار بازی Shadow Of The Colossus برای پلی‌استیشن 4,اطلاعات بازی Shadow Of The Colossus,ریمستر بازی Shadow Of The Colossus,نسخه ریمستر بازی Shadow Of The Colossus,نسخه پلی استیشن 4 بازی Shadow of the Colossus

داستان این بازی درباره پسری بنام «واندا» است که توسط اسب باوفایش «آگرو»، وارد سرزمین ممنوعه می‌ شود. برای نجات جان یک دختر از خوابی ابدی، باید شانزده غول کلوسوس کشته شوند. سلحشوری جوان، عزم سفر و جنگ کرده تا غول‌ ها را یکی پس از دیگری از میان برداشته و دختر را به زندگی بازگرداند.

حال او باید با شمشیر خود مسیر خود را تشخیص دهد و از سر و کول غول‌های بی‌شاخ و دم بالا برود و نقاطی که در بدن آن‌ها نورانی هستند را با شمشیر خود از بین ببرد.

این بازی در تاریخ  ۶ فوریه سال ۲۰۱۸ (۱۷ بهمن) با قیمت ۳۹.۹۹ دلار منتشر خواهد شد.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

 

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها