بازگشت شخصیت Wilson Fisk در سریال Daredevil

بازگشت شخصیت Wilson Fisk در سریال Daredevil

امیر پورمحمد ۱۴ آبان ۱۳۹۶ دیدگاه ها

حضور شخصیت ویلسون فیسک (Wilson Fisk) در قسمت سوم سریال Daredevil. با گیمر همراه باشد.

 

بازیگری بی نظیر وینسنت دی انوفریو (Vincent D’Onofrio) در دو قسمت اول سریال بی باک (Daredevil) یکی از بزرگ ترین نکات مثبت این سریال بوده است. اکنون نیز حضور وی در قسمت سوم تائید شده است.

با توجه به اخبار سایت ددلاین (Deadline) دی انوفریو به نقش خود در سریال بی باک باز خواهد گشت. فیلم برداری قسمت سوم این سریال از سال ۲۰۱۸ آغاز خواهد شد.

علاوه بر این کمپانی نت فلیکس، اریک اولیسون (Erik Oleson) نویسنده آثاری همچون سریال کمان (Arrow) و مردی در قلعه بلند (The Man in the High Castle) را جانشین سازندگان دو فصل قبلی یعنی داگ پتری (Doug Petrie) و مارکو رامیرز (Marco Ramirez) کرده است.

البته وجود شخصیت فیسک در قسمت سوم این سریال دور از انتظار نبوده است و پیش از این دی انوفریو با انتشار عکسی از خود در نقش فیسک در صفحه توییتر خود حضور خود را در قسمت سوم این سریال تائید کرده بود.

اکنون نیز جف لوب (Jeph Loeb) مدیر اجرایی شبکه نتفلیکس به همراه تائید حضور او در مورد وینسنت این گونه می گوید:

“وینست بازیگر بسیار خوبی است و باز گشت وی در نقش ویلسون فیسک بسیار عالی خواهد بود. اریک اولسون به خوبی می تواند این سریال را بسازد از حضور وی در این پروژه بسیار شاد هستم.”

هیچ زمان مشخصی برای شروع پخش این سریال در نظر گرفته نشده است ولی با توجه به اخبار فیلم برداری این سریال از سال ۲۰۱۸ آغاز خواهد شد.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها