اطلاعات جدید بازی Spider Man منتشر شد

اطلاعات جدید بازی Spider Man منتشر شد

احمد هاتفی ۱۴ آبان ۱۳۹۶ دیدگاه ها

استودیو اینسومنیاک‌ گیمز جدیدا اطلاعاتی زیادی را از جدیدترین عنوان خود یعنی بازی Spider Man منتشر ساخته است. با گیمر همراه باشید.

 

چند روز پیش بود که استودیو Insomniac Games تصاویر جدید ۴K را از بازی جدید مرد عنکبوتی را منتشر ساختند که کیفیت بالای بازی را نشان می دادند و همچنین محیط زیبای بازی را به تصویر می کشید.

حال این استودیو از طریق لایو استریمی اطلاعات بسیار ارزشمندی را برای طرفداران این بازی منتشر ساخته است.

در این ویدیو افرادی چون نویسنده بازی یعنی جان پاکوئت، کارگردان هنری بازی یعنی جکیندا کیو، کارگردان بازی یعنی برایان اینتیهار و مدیر روابط عمومی استودیو یعنی جیمز استیونسون با تحلیل و موشکافی تریلر فوق‌العاده‌ ی بازی که در مراسم Paris Games Week منتشر شد، اطلاعات بسیاری در رابطه با بازی منتشر کردند.

ابتدا اشاره شده است که تمامی صحنه هایی که در تریلر منتشر شده اند توسط موتر بازی سازی این عنوان ساخته و ضبط شده اند و هیچ انیمیشنی در کار نبوده است. به گفته سازندگان آن ها سعی کرده اند تا یک پیتر پارکر واقعی بسازند و به همین جهت از موشن کپچر استفاده کرده اند که نام بازیگر آن فعلا اعلام نشده است.

دستبند‌های روی دست پیتر نیز «دستگاه‌ های تارانداز» هستند.

به طور دقیق‌ تر این دستبند‌ها، تارانداز‌های ماشینی هستند که در لباس پیتر قرار می‌ گیرند. رابطه‌ ی پیتر با مری جین واتسون «پیچیده» توصیف شده است. کاراکتر مری‌ جین نیز در بخش‌ هایی از بازی قابل‌ کنترل خواهد بود و به فعالیت‌ های مربوط به کارش مشغول خواهد بود. سازندگان اطلاعات بیشتری در این رابطه منتشر نکردند.

سازندگان در این لایو استریم اشاره به عمه می کرده اند. آن ها سعی کرده اند تا این شخصیت پیرتر از فیلم های مرد عنکبوتی باشد تا به خوبی در بازی جا بیفتد. همچنین در تریلر دوم از این بازی شاهد نوشته ای با این مضمون هستیم: «ممنون برای پنج سال خدمت» که برای عمه می نوشته شده است.

تریلر به ما نشان داد که هنگامی که مرد عنکبوتی موفق می‌ شود، پیتر پارکر شکست می‌ خورد.

مسئله‌ ای که نقش بسیار مهمی در بازی خواهد داشت. درواقع آن قسمت از تریلر که پیتر وارد آپارتمانش شد به این موضوع اشاره شد، چرا که به لطف عملکرد خوب تیم انیمیشن بازی در این سکانس یک اخطار «تخلیه» روی درب آپارتمان پیتر دیده‌ می‌ شد.

بازی بازان در عنوان جدید Spider Man تمامی جنبه های زندگی پیتر پارکر را درک خواهند کرد و به نوعی در نقش پیتر قرار خواهند گرفت. برای مثال زمانی که او مردعنکبوتی نیست هم می‌ توانید او را کنترل کنید.

طبق گفته سازندگان خیلی سخت است که بخواهید داستان یک انسان را بدون نشان دادن جنبه‌ی انسانی پروتاگونیست آن روایت کنید. البته، در بیشتر قسمت‌ های بازی شما باید در نقش پیتر پارکری که لباس مردعنکبوتی به تن دارد ظاهر شوید.

همچنین در این لایو استریم به شخصیت مایلز مورالس (Miles Morales) اشاره شده است. او شخصی است که پیتر را به خوبی می شناسد و در کار خیریه ای که پیتر و عمه اش تدارک دیده اند، شرکت می کند.

او در بازی ۱۵ ساله است، پیتر نیز در بازی ۲۳ ساله است. این در حالی است که رابطه بین او و مایلز برای چگونی رشد شخصیتش بسیار مهم است. کاراکتر مایلز در ابتدا در بازی حضور نداشت اما سازندگان تصمیم گرفتند او را به عنوان یک عنصر جدید برای داستان به بازی اضافه کنند. این کاراکتر به سازندگان اجازه می‌ دهد تا شخصیت دیگری از پیتر را به نمایش بگذارند.

 

در ادامه معرفی شخصیت های بازی که در ادامه با آن ها مواجه خوهیم بود شخصیت دکتر نورمن آزبورن می باشد. این شخصیت در بازی جدید مرد عنکبوتی حضور دارد و مشغول برگزاری دور جدید انتخابات می باشد. همچنین در تریلر جدید بازی مرد عنکبوتی شاهد ساختمان شخصیت دکتر استرنج هستیم.

تیم سازنده بازی برای ساخت یک «نیویورک مارولی» با کمپانی مارول همکاری کرده‌ اند، البته دنیای بازی فضاهای زیادی از سمت سازندگان بازی هم دارد. جالب است بدانید که، تیم سازنده بازی قصد داشته تا لوکیشن‌ هایی که مکان فیزیکی یا واقعی هستند را به طور دقیق درمحل واقعی‌ شان بازسازی کند.

سازندگان همچنین گفتند که شهر نیویورک در بازی دقیقا با نیویورک واقعی یکی نیست، ولی استودیو اینسومنیاک گیمز سعی کرده است تا بتواند حال و هوای کلی نیویورک را با حفظ ویژگی‌ هایش بازسازی کند.

همچنین صحبت هایی درباره تغییرات بصری مرد عنکبوتی نسبت تریلر قبلی انجام شده است. کارگردان هنری بازی اعلام کرد که تیم سازنده باید این لباس را با فیزیک مبتنی بر رندر شدنش سازگار کند.

این به این معنی است که استاندارد کردن این لباس نتایج چشم‌ گیری در بر داشت. این نتایج در واقع همان چیزی بود که تیم سازنده دنبالش بودند، ولی این مورد کمی بیش از انتظارات آن‌ ها پیش رفته است.

علاوه بر این، مرد عنکبوتی در این تریلر در فضای پر سر و صدا‌تر و انفجاری‌ تری قرار گرفت، با توجه به این ماجرا می‌ توان فهمید که این لباس قدرت‌ های اضافی نیز دارد.

تیم سازنده نیز از اینکه توانسته لباس مرد عنکبوتی را به این مرحله برساند خوشحال است، ولی آن‌ ها فکر می‌ کنند این مقدار برای بازی نهایی زیاد است به همین دلیل می‌ خواهند سطح لباس را به سطح قبلی بازگردانند. درواقع لباس اسپایدرمن نسبت به تریلر قبل عوض نشده است اما کار کردن روی آن باعث شده بود که متفاوت به نظر برسد.

در تریلر جدید بازی مرد عنکبوتی شاهد تقویمی هستیم که روی دیوار نصب شده و تاریخی روی درج شده است. این تاریخ ۱۱ آگوست ۲۰۱۰ را نشان می‌ دهد، و با توجه به این که وقایع بازی در سال ۲۰۱۸ در جریان است می‌ توان فهمید که هشت سال از مرد عنکبوتی شدن پیتر می‌ گذرد. یکی دیگر از پوستر‌های اتاق پیتر یک عکس از او، هری آزبورن و مری جین در دوران دبیرستان است.

در جایی دیگر نیز عکسی از عمه می و عمو بن دیده می‌ شود. گیاه صورتی رنگ نیز به مربوط گذشته‌ ی مجموعه است. البته گیاهی که متاسفانه به دلیل کم‌توجهی پیتر از بین رفته است.

یکی از بخش های مهم بازی دشمنان آن هستند که در اطلاعات جدید بازی Spider Man اعلام شده است که تعداد دشمنان بسیار بیشتر از این دو شخصیت است. از آنتاگونیست‌ های قدیمی مانند کینگ‌ پین و شاکر بگیرید تا تازه وارد‌هایی مانند آقای منفی! همچنین لباس‌ ها و کاراکترهای بسیار بیشتری هستند که هنوز معرفی نشده‌ اند. همچنین ما می‌ دانیم که کاراکتر اصلی شخصیت شاکر، همان هرمین چالتز خودمان خواهد بود.

عنوان Spider Man در سال ۲۰۱۸ بطور انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها