تصاویر جدید و ترسناک بازی The Last of Us 2

تصاویر جدید و ترسناک بازی The Last of Us 2

احمد هاتفی ۰۹ آبان ۱۳۹۶ دیدگاه ها
تصاویر جدید و ترسناک بازی The Last of Us 2Reviewed by احمد هاتفی on Oct 31Rating:

با توجه به این که بالاخره سونی تریلر جدیدی از بازی Last of Us 2 را منتشر ساخت، تصاویر تاریک و ترسناک جدیدی از این عنوان منتشر شده است. با گیمر همراه باشید.

 

سونی در کنفرانس خود طی مراسم Paris Games Week 2017 همه ی حضار و طرفدارانش را با انتشار تریلر جدید بازی The Last of Us 2 هیجان زده کرد. با توجه به این که سونی بیشتر از یک سال بود که اخباری از این بازی منتشر نمی ساخت بالاخره سکوتش را شکست و تریلری خشن و در عین حال جذاب را نمایش داد.

تصاویر جدیدی که از بازی Last of Us 2 منتشر شده اند کاملا روایت گر یک دنیای تاریک و ترسناک هستند که بازی بازان را بطور کامل با محیط و حس و حال بازی آشنا می کنند.

عکس‌ های منتشر شده، با رزولوشن ۴K و روی کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو گرفته شده‌ اند که به خوبی جزئیات را به نمایاش می‌ گذارد. پس از ویدیو، خیلی از هواداران بر این عقیده هستند که بازی The Last of Us Part II می‌ تواند گرافیک در بازی‌ های ویدویی را چندین پله ارتقا دهد.

همچنین سونی صدا پیشه گان و بازیگرانی را که در موشن کپچر این عنوان حضور داشته اند را معرفی کرده است که در سایت گیمر می توانید این بازیگران را بشناسید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها