اطلاعات نسخه Xbox One X بازی Titanfall 2

اطلاعات نسخه Xbox One X بازی Titanfall 2

احمد هاتفی ۰۹ آبان ۱۳۹۶ دیدگاه ها
اطلاعات نسخه Xbox One X بازی Titanfall 2Reviewed by احمد هاتفی on Oct 31Rating:

سازندگان بازی Titanfall 2 اعلام کرده اند که این عنوان با تغییرات و بهودهایی برای کنسول Xbox One X منتشر خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Titanfall 2 یکی از ۱۳۰ عنوانی است که برای کنسول Xbox One X برنامه ریزی شده اند و در آینده برای این کنسول عرضه خواهند شد.

بازی Titanfall 2 در سال ۲۰۱۶ برای پلتفرم های PS4 ،Xbox One و PC منتشر شده است و حال این عنوان در راه قدرتمندترین کنسول مایکروسافت می باشد. جدیدا سازندگان اطلاعاتی در این مورد نسخه Xbox One X بازی Titanfall 2 ارائه کرده‌اند.

درو مک‌ کوی، تهیه‌ کننده ارشد بازی، اخیرا با انتشار پستی در سایت ایکس‌ باکس وایر، نحوه بهره بردن تایتان فال ۲ از قدرت بالای ایکس‌ باکس وان ایکس را توضیح داده است.

 Titanfall 2,Xbox One X,Microsoft,Xbox,4K,4K Games,Respawn Studio,Respawn,اطلاعات جدید بازی Titanfall 2,اطلاعات نسخه جدید بازی Titanfall 2,Xbox One X, بازی Titanfall 2,Titanfall 2 Xbox One X,بازی های ایکس باکس وان ایکس,بازی های Xbox One X

بر این اساس عنوان Titanfall 2 با رزولوشون ۴K داینامیک روی کنسول قدرتمند Xbox One X اجرا خواهد شد و هدف بازی این است که این کیفیت تا آخر حفظ شود. اما بسته به فشاری که به پردازنده در محیط‌ های مختلف وارد می‌ شود، رزولوشن بازی متغیر خواهد بود تا بازی بتواند همواره در نرخ فریمی ثابت اجرا شود.

همچنین ریسپاون از ویژگی Dynamic superscaling که پیش از این در نسخه پی‌سی بازی استفاده شده بود، بهره خواهد برد تا بازی همواره از ۱۰۰ درصد توان پردازنده گرافیکی کنسول استفاده کند.

درو مک‌ کوی در ادامه گفت:

“Titanfall 2 روی ایکس‌باکس وان ایکس به‌وضوح شفاف‌تر و زیباتر خواهد بود و کاربران حین تجربه آن، متوجه جزییات ریز زیادی در دنیای بازی خواهند شد. همچنین بازی همواره در نرخ ثابت ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود و حتی در شلوغ‌ترین لحظه‌ها هم کاربران شاهد افت فریم بازی نخواهند بود.”

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها