انتظارات ما از کنفرانس سونی در Paris Games Week 2017

انتظارات ما از کنفرانس سونی در Paris Games Week 2017

احمد هاتفی ۰۸ آبان ۱۳۹۶ دیدگاه ها
انتظارات ما از کنفرانس سونی در Paris Games Week 2017Reviewed by احمد هاتفی on Oct 30Rating:

تنها تا چندین ساعت دیگر کنفرانس سونی در مراسم Paris Game Week 2017 آغاز خواهد شد و تمامی بازی بازان منتظر اخبار جدید هستند. با گیمر همراه باشید.

 

پس از نمایشگاه E3 و گیمزکام ۲۰۱۷ حال به مراسم Paris Game Week 2017 رسیده ایم تا باری دیگر هیجان در رگ هایمان جاری شود و بی صبرانه منتظر اعلام اخباری از سوی سونی درباره عناوین محبوب خود هستیم. طوری که سونی این مراسم را شروع کرده است انتظار می رود اخباری از عناوینی همچون God of War و The Last Of Us 2 منتشر شود و همچنین اعلام شده است که ۷ بازی جدید در کنفرانس سونی رونمایی خواهند شد.

کنفرانس سونی در نمایشگاه هفته‌ی بازی‌ های پاریس ۲۰۱۷، در ساعت ۱۹:۳۰ روز دوشنبه ۸ آبان به وقت ایران برگزار می‌ شود و این در حالی است که تقریبا ۴۰ روز بعد از آن، سونی قرار است در PlayStation Experience 2017، کنفرانس مطبوعاتی دیگری را برگزار کند.

Paris Games Week,Gamescom 2017,E3,Sony,Playstation,Gamescom,E3 2017,Sony E3 2017,Sony Paris Games Week 2017,Sony Paris Games Week,کنفرانس سونی در Paris Games Week 2017,کنفرانس سونی در Paris Games Week,کنفرانس Sony در Paris Games Week 2017,نمایشگاه Paris Games Week 2017,نمایشگاه Paris Games Week,بازی های سونی در نمایشگاه Paris Games Week 2017,بازی های سونی در Paris Games Week 2017

پس نباید انتظار داشت که سونی تمامی اطلاعات خود را در این رویداد بر ملا کند و قطعا اخبار داغ تر و تریلرهای بیشتر را در رویداد PlayStation Experience 2017 رونمایی خواهد کرد. اما نمایشگاه Paris Game Week 2017 هم از هر طرف برای سونی حائز اهمیت است و انتظار می رود سونی جواب خوبی برای حاضران در کنفرانسش داشته باشد.

با گیمر همراه باشید تا با هم نگاهی به انتظارات خود از کنفرانس سونی در نمایشگاه Paris Game Week 2017 بیندازیم.

آیا انتظار برای رونمایی از بازی The Last Of Us 2 به پایان خواهد رسید؟

بی شک عاشقان The Last Of Us منتظر انتشار اخبار جدیدی از سوی ناتی داگ و سونی درباره قسمت دوماین عنوان هستند.

اما این را هم باید گفت که این بازی در ابتدایی ترین مراحل ساخت خود قرار دارد و حتی یکی از اعضای تیم سازنده خبر داده بود که بازی بازان نباید تا سال ۲۰۱۹ منتظر انتشار این عنوان باشند، اما طرفداران معتقدند که سونی در یکی از کنفرانس هایش اطلاعاتی را در مورد بازی The Last Of Us 2 منتشر خواهد کرد اما با توجه به این که رویداد اختصاصی سونی با نام PlayStation Experience 2017 بزودی آغاز خواهد شد انتظار نمی رود تریلر یا اطلاعاتی درباره این بازی در اختیار علاقه مندان قرار بگیرد.

دلیل دیگری که احتمال وجود بازی The Last Of Us 2 در مراسم Paris Game Week 2017 را کاهش می دهد این است که سال گذشته اولین اطلاعات و نمایش اولیه این عنوان در نمایشگاه PlayStation Experience 2016 روی داده است.

کالاف دیوتی با چاشنی جنگ جهانی

عنوان Call of Duty: WWII بزودی ودر تاریخ ۱۲ آبان قرار است منتشر شود و پس از سال ها باز هم شاهدانتشار عنوانی از اکتیویژن درباره جنگ جهانی و مبارزات کلاسیک هستیم.

بازی Call of Duty: WWII توانسته مورد انتظارترین بازی سال ۲۰۱۷ را به نام خود ثبت کند و احتمال می رود سونی در کنفرانسش نمایش با شکوهی از این عنوان را در نمایشگاه Paris Game Week 2017 داشته باشد.  از دلایل نمایش بازی Call of Duty: WWII در نمایشگاه Paris Game Week 2017 میتوان به گزینه های زیر اشاره کرد:

اول آن که ناشر بازی و سونی برای نمایش‌ های این بازی قراردادی رسمی دارند و دوم هم آن که بازی، در فاصله‌ ای مابین این کنفرانس و کنفرانس PlayStation Experience عرضه می‌ شود.

از یونان تا اسکاندیناوی زیر پای کریتوس | God of War

شاید هر بازی باز و هر طرفداری که سراغ کنفرانس های کمپانی سونی می رود سراغ خبری درباره کریتوس باشد و این موضوع در نمایشگاه E3 2017 بسیار ملموس بود چرا که طرفداران خدای جنگ پس از یک سال منتظر تریلری جدید بودند و با انتشار اولین صحنه از کریتوس که تبری بر پشتش داشت صدای دست و جیغ به آسمان رفت.

حال با این امید که بازی در نیمه ابتدایی سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد انتظار می رود سونی تریلری جدید را که حاوی اطلاعاتی با ارزشی است منتشر کند ولی با وجود این که نمایشگاه PlayStation Experience تا ۴۰ روز دیگر برپا خواهد شد حدس زده می شود سونی نمایشی کوتاه از بازی جدید God of War داشته باشد و اطلاعات اصلی و دیوانه کننده را در نمایشگاه PlayStation Experience رو کند.

حال هر آنچه که باشد بسیار بی تاب و منتظر هستیم تا جاه طلبی های کریتوس را باری دیگر ببینیم و بلاهایی را که سر تک تک دشمنانش می آورد را نظاره گر باشیم.

جنگ ستارگان در پاریس

Star Wars Battlefront II نیز همانند Call of Duty: WWII از عناوین مولتی پلتفرم برتر می باشد که به احتمال زیاد شاهد انتشار تریلر و اخباری از سوی سازندگان خواهیم بود و همچنین ممکن است اخباری در مورد تعطیل شدن استودیو قبلی سازنده این بازی ارائه شود.

البته شایعاتی درباره حضور بازی Destiny 2 که این روزها سر و صدای زیادی را بپا کرده است و بخش آنلاین آن تعداد بسیاری را به خود جلب کرده است وجود دارد و ممکن است استودیو بانجی اطلاعاتی را درباره بسته الحاقی جدیدی منتشر سازد که در این صورت بخش مولتی پلتفرم سونیکامل خواهد بود اما باز هم نمی توان گفت زیرا تمامی این ها انتظارات و حدس هایی هستند که در ذهن بازی بازان وجود دارد و حتی ممکن است سونی از بازی های جدیدی در این بخش پرده برداری کند.

 نمایش جدید از بازی Horizon Zero Dawn

همانطور که خبر دارید سونی چند وقت پیش بسته احلاقی جدیدی را برای بازی Horizon Zero Dawn با عنوان The Frozen Wilds معرفی کرد. این بسته الحاقی تم بازی را به زمستان خواهد برد و همانطور که از اسمش پیدا می باشد بیاد برای ماجراجویی های جدید به سرزمین های یخ زده برویم.

بنا به دلایل زیر می توانیم امیدواریم باشیم که تریلر و یا اطلاعاتی از این بازی رونمایی شود:

  1. مورد اول که خب دو سال پیش و در نخستین کنفرانس سونی در هفته‌ ی بازی‌ های پاریس معرفی شد.
  2.  همچنین از آن‌ جایی که هم استودیوی سازنده‌ ی آن داخل همین شهر قرار دارد و هم دیگر موقع اعلام رسمی تاریخ عرضه‌ اش فرا رسیده است، در صورت عدم حضور آن میان دقایق این کنفرانس باید تعجب کرد.

The Frozen Wilds اولین و آخرین بسته الحاقی بازی Horizon Zero Dawn می باشد که با توجه به نزدیک شدن تاریخ عرضه اش انتظار می رود سونی در کنفرانس خود در نمایشگاه Paris Game Week 2017 نمایش جذاب و خیره کننده ای را از آن داشته باشد.

در تکاپوی زندگی | Days Gone

پس از انتشار تریلری زیبا و جذاب در نمایشگاه E3 2017 از بازی Days Gone و با توجه به زمان انتشار احتمالی این عنوان انتظار می رود که سونی نمایشی دیگر از این بازی آخرالزمانی را در دستور کار خود قرار دهد.

Days Gone یک بازی اکشن جهان باز است که در سرزمین‌ های مرتفع شمال غرب پاسیفیک و دو سال پس از شیوع جهانی یک بیماری عجیب روایت می‌ شود.

این بیماری جان بسیار از انسان‌ ها را گرفته است و بسیاری دیگر را هم به مخلوقاتی وحشی و بی مغز تبدیل کرده است. بازماندگان این اتفاقات در منطقه‌ ای زندگی می‌ کنند که منابع غذایی و انرژی بسیار کم است و همین موضوع باعث شده تا خشونت و قتل به امری رایج در این سرزمین وحشی تبدیل شود.

بازیکنان در قالب شخصیت «دیکان سِینت جان» با این جهان خشن و جدید روبه رو می‌ شوند. دیکان یک شکارچی جایزه بگیر و یک موتورسوار است که در این طبیعت وحشی و خارج از کمپ غیر نظامیان زندگی می‌ کند.

دیکان با استفاده از مهارت‌ هایی که پیش از به هم ریختن دنیا به دست آورده است زنده می‌ ماند. او این مهارت‌ ها را در کلوپ موتورسواری Mongrels MC که قبلا عضو آن بوده آموخته، جایی که خشونت و ضرب‌ و‌ شتم بخشی از رانندگی در جاده‌ های بی انتها بوده است.

بازگشت پرشکوه ناجی | Spider Man

یکی از عناوینی که امسال سونی در کنفرانس E3 خود همگان را با آن متحیر کرد جدیدترین نسخه بازی مرد عنکبوتی می باشد که نمایش بسیار جذابی را از خود بجای گذاشت و حتی بحث هایی وجود دارد که این نسخه به یکی از برترین انحصاری های سونی تبدیل خواهد شد.

این عنوان هم ممکن است در کنفرانس سونی در مراسم Paris Game Week 2017 با توجه به نزدیک  بودن تاریخ عرضه احتمالی اش نمایشی را داشته باشد و البته باید گفت نمایشگاه PlayStation Experience تمامی این ها را به حدس و گمان تبدیل کرده است و به احتمال زیاد شاهد نمایشی کوتاه از مرد عنکبوتی در مراسم امشب خواهیم بود.

کوجیما کجایی دقیقا کجایی؟! | Death Stranding

هیدئو کوجیما یکی از نام هایی است که همیشه انتظار داریم در کنفرانس های سونی نامش را بشنویم. کوجیما پس از جدایی اش از کونامی استودیو خود رابر پا کرده است (Kojima Productions) و مشغول به ساخت عنوانی بنام Death Stranding می باشد.

کوجیما در نمایشگاه E3 2017 حضور کمرنگیداشت و به طرفداران گفته بود که نمایشی از بازی جدیدش را نخواهد داشت اما حال تقریبا ۴ ماه از این رویداد گذشته است و انتظار داریم کوجیما تریلر و اطلاعات بیشتری را از عنوان گنگ و مبهم خود منتشر سازد.

تا بحال دو تریلر از این بازی راز آلود منتشر شده است و امید آن است تا کوجیما باز هم طرفداران خودش را هیجان زده کند و مطمئنا این کار اتفاق خواهد افتاد چون که کوجیما عاشق غافل گیر کردن است!

از بازی WiLD چخبر؟

عنوان Wilds یکی از انحصاری های پلی استیشن می باشد که در سال ۲۰۱۴ و در نمایشگاه گیمزکام همین سال معرفی شد اما تا به امروز تاریخ عرضه ای برای این عنوان بی نظیر منتشر نشده است و دوست داران این بازی نقش آفرینی منتظر اخبار جدیدی هستند.

خلق جهانی در دنیای خیالی | Dreams

Dreams عنوانی است که در نمایشگاه E3 2017 رونمایی شد، در این بازی شما می‌ توانید به سلیقه‌ ی خود جهانی را خلق کنید که به گفته‌ ی سازندگان همانند یک نقاشی زنده است و در آن می‌ توانید همراه با دیگر دوستان به طراحی بپردازید.

این عنوان ساخت استودیو Media Molecule می باشد که سازنده‌ ی بازی‌ های LittleBigPlanet و Tearaway نیز می باشد.

تقریبا دو سال از معرفی این عنوان گذشته است و کماکان طرفداران منتظر انتشار اخبرای در مورد این عنوان هستند.

بازگشت به انسانیت | Detroit: Become Human

یکی از عناوین جذابی که امسال و طی نمایشگاه های E3، گیمزکام و توکیو گیم شو شاهد بوده ایم نمایش بازی Detroit: Become Human بوده است.

Detroit: Become Human  یک بازی به نظر متفاوت که به سرگذشت رباتی انسان نما به نام کارا پرداخته است. در این بازی، دنیایی را می‌ بینیم که ربات‌ های انسان‌ نما جایگاه مهمی در زندگی روزمره‌ ی مردم پیدا کرده‌ اند.

 

به طوری که از خانه گرفته تا خیابان‌ ها، شاهد فعالیت این ربات‌ ها هستیم و گویی زندگی بدون داشتن این ربات‌ ها برای مردم غیر ممکن شده است. در این میان کارا را می‌ بینیم که جدا از بقیه‌ی ربات‌ ها در خیابان‌ها قدم می‌ زند و با بقیه فرق دارد. او رویای انسان بودن را در سر می‌ پروراند.

حال با توجه به اینکه استودیو Quantic Dream تاریخ انتشار این عنوان را سال ۲۰۱۸ اعلام کرده است امیدواریم تریلری جدیدی از این عنوان متفاوت مشاهده کنیم و تاریخ عرضه دقیق آن در مراسک امشب سونی اعلام شود.

سخت افزارها

از آن‌ جایی که به زودی مایکروسافت جدی جدی یک غول شش ترافلاپسی را به دنیای کنسول‌ های بازی اضافه می‌ کند و رسیدن این سخت‌افزار قدرتمند به بازارها در فاصله‌ ای مابین کنفرانس‌ های سونی در هفته‌ ی بازی‌های پاریس و PlayStation Experience 2017 رخ می‌ دهد، به احتمال زیاد سونی در این کنفرانس نمایش‌ ها و حتی شاید خبرهایی به خصوص در رابطه با کنسول میان‌ نسلی‌ اش را ارائه می‌ کند.

اول از همه، احتمالا چند بازی با دریافت یک آپدیت توانایی اجرای ۴K روی کنسول میان‌ نسلی سونی را پیدا می‌ کنند و بعد از آن، سونی از تجربه‌ ی عالی هدست واقعیت مجازی خود روی پلی‌استیشن ۴ پرو حرف می‌ زند و در همین رابطه، تریلرهای ترکیبی و کوتاهی را نیز تقدیم مخاطبان می‌ کند.

این وسط، موقع نمایش چند بازی مولتی‌ پلتفرم هم می‌ توان به سادگی انتظار اعلام اجرا شدن آن‌ ها با رزولوشن ۴K روی این کنسول از همان روز اول عرضه‌ شان را داشت و شاید سونی یک بازی واقعیت‌ مجازی واقعا بزرگ را که توسط یکی از استودیوهای فرست‌ پارتی‌ اش ساخته شده نیز نشان مخاطبان دهد.

اما راستش را بخواهید، بمب خبری این نمایش مطبوعاتی به جای همه‌ ی این‌ ها می‌تواند به کاهش ۱۰۰ دلاری قیمت پلی‌استیشن ۴ پرو مربوط شود. اتفاقی که اگر در این کنفرانس رخ دهد، بعد از آن رسما گیمرها برای به دست آوردن آن ۱.۹ ترافلاپس قدرت اضافه‌ی ایکس‌باکس وان ایکس در برابر کنسول میان‌ نسلی سونی، به ۲۰۰ دلار پول بیشتر احتیاج دارند.

البته به هیچ عنوان نمی‌ توان اعلام شدن چنین خبری از سوی سونی را پیش‌ بینی کرد و برای آن شانس به خصوصی قائل شد، اما شکی نیست که اگر چنین چیزی در کنفرانس گفته شود، این کمپانی ژاپنی به روشی متفاوت، موفق به تقویت قدرت حضورش در بازار سخت‌افزارهای ۴K دنیای بازی‌ های ویدیویی می‌ شود.

کنفرانس سونی در نمایشگاه هفته‌ ی بازی‌ های پاریس ۲۰۱۷، در ساعت ۱۹:۳۰ روز دوشنبه ۸ آبان به وقت ایران برگزار می‌ شود.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها