ویدیو: شخصیت Hellboy در بازی Injustice 2

ویدیو: شخصیت Hellboy در بازی Injustice 2

احمد هاتفی ۰۷ آبان ۱۳۹۶ دیدگاه ها
ویدیو: شخصیت Hellboy در بازی Injustice 2Reviewed by احمد هاتفی on Oct 29Rating:

سازندگان بازی Injustice 2 در راستای انتشار شخصیت Hellboy برای این عنوان تریلری را با محوریت این شخصیت منتشر کرده اند. با گیمر همراه باشید.

 

استودیو ندررلم (Nether Realm) و کمپانی برادران وارنر در ماه گذشته دومین بسته الحاقی بازی Injustice 2 با نام Fighter Pack 2 رونمایی کردند و از ۳ شخصیت این DLC پرده برداری کردند.

این بسته الحاقی دارای شخصیت های Hellboy، Raiden و بلک مانتا می باشد که شخصیت پسر جهنمی آخرین آن ها می باشد که قرار است در تاریخ ۳۰ آبان ماه (۲۱ نوامبر) در دسترس کاربران قرار بگیرد. اگر نسخه آلتیمیت ادیشن، دیلاکس ادیشن یا فایتر پک ۲ را خریداری کرده باشید، شخصیت پسر جهنمی را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

همچنین تریلری با محوریت این شخصیت منتشر شده است که شاهد استفاده مشت بزرگ و معروف وی و از طرفی شلیک با اسلحه دوست داشتنی‌ اش هستیم.

همچنین زمانی که شاخ‌ های شخصیت Hellboy در می‌ آیند، ظاهری آتشین به خود گرفته و از قدرت بیشتری برخوردار می‌ شود. همچنین در این ویدیو قابلیت ویژه پسر جهنمی نیز به نمایش گذاشته می‌ شود که جذابیت بالایی دارد.

همانطور که قبلا گفته ایم بسته های الحاقی بازی Injustice با نام های فایتر پک (Fighter Pack) شناخته می شوند و هر DLC دارای ۳ شخصیت است که قیمتی در حدود ۲۰ دلار دارند و همچنین می توان این شخصیت ها را بطور تکی خریداری کرد.

در ادامه می توانید تریلر جدید بازی Injustice 2 را با محوریت شخصیت پسر جهنمی را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها