جایگزینی Spotify به جای Groove Music

جایگزینی Spotify به جای Groove Music

حسام نجاتی ۰۴ آبان ۱۳۹۶ دیدگاه ها
جایگزینی Spotify به جای Groove MusicReviewed by حسام نجاتی on Oct 26Rating:

مایکروسافت (Microsoft) خبر از تعطیلی سرویس استریم موسیقی خود داده است. و دلیل این کار نیز عدم استقبال زیاد از Groove Music می باشد. همراه گیمر شوید.

 

تصمیم کمپانی مایکروسافت برای متوقف کردن سرویس Groove Music از روز ۳۱ دسامبر، یعنی آخرین روز سال ۲۰۱۷، به پایان خواهد رسید. از سال آینده دیگر نمی‌توان با استفاده از Groove Music موسیقی خرید، گوش داد و یا دانلود کرد. مشترکین Groove Music به اسپاتیفای منتقل داده خواهند شد.
مایکروسافت اعلام کرده است که این سرویس نمی‌تواند به خوبی به نیازهای مخاطب‌ خود پاسخ دهد. رقابت در زمینه‌ ی سرویس‌ های استریم موسیقی بسیار سخت بوده و تعداد کاربران Groove Music روز به روز کاهش پیدا می کند.

 

خبر خوب این است که مشترکین Groove Music به اسپاتیفای (Spotify) طبق همکاری مایکروسافت و اسپاتیفای، به همراه پلی‌لیست‌ها و کالکشن‌های افراد در Groove Music به اسپاتیفای انتقال داده خواهد شد. همچنین پخش و مدیریت موسیقی‌هایی که روی کامپیوتر دارید از طریق Groove Music هنوز هم امکان پذیر خواهد بود، ولی از سال آینده دیگر مایکروسافت آپدیت نخواهد کرد. اگر اشتراک Groove Music Pass دارید و می‌خواهید آن را به اشتراک اسپاتیفای تبدیل کنید، تا پایان ژانویه‌ی ۲۰۱۸ وقت دارید.

منبع:

Gadgets Now

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها