حجم بازی COD: WWII در پلی استیشن ۴ مشخص شد

حجم بازی COD: WWII در پلی استیشن ۴ مشخص شد

احمد هاتفی ۰۳ آبان ۱۳۹۶ دیدگاه ها
حجم بازی COD: WWII در پلی استیشن 4 مشخص شدReviewed by احمد هاتفی on Oct 25Rating:

سازندگان بازی Call of Duty: WWII اعلام کرده اند که این عنوان حجمی بالغ بر ۸۰ گیگ را در کنسول PS4 اشغال خواهد کرد. با گیمر همراه باشید.

 

با نزدیک شدن بهزمان انتشار مورد انتظارترین عنوان سال ۲۰۱۷، حجم این بازی بر روی کنسول پلی استیشن ۴ منتشر شده است.

در حالی که هنوز پری-لود (دانلود دیتای بازی پیش از آغاز زمان بازی کردن) نسخه دیجیتالی بازی Call of Duty: WW2 از طریق فروشگاه پلی‌استیشن آغاز نشده است، ولی می‌ توان این بازی را به صورت یک کد دیجیتالی از طریق خرده‌ فروشی‌ ها خریداری کرد.

در کنار این کد کارت دیگری وجود دارد که اطلاعاتی از بازی را در اختیار کاربران قرار می دهد که از جمله این موارد می‌ توان به فضای مورد نیاز برای ذخیره‌ سازی بازی روی هارددیسک پلی استیشن ۴ اشاره کرد.

با توجه به اخباری که توسط یکی از کاربران وب سایت ردیت با نام NightRaptorX5Text منتشر شده است، حجم اشغالی بازی Call of Duty: WWII بر روی کنسول پلی استیشن ۴، هشتاد گیگ خواهد بود. این عدد تقریبا دو برابر فضایی است که نسخه Xbox One این بازی دارد.

بازی Call of Duty: WW2 در ایکس‌باکس وان تنها ۴۵ گیگابایت فضای خالی نیاز خواهد داشت و اختلاف در فضای مورد نیاز بازی در دو کنسول را می‌ توان ناشی از دو دلیل دانست.

  1. دلیل نخست را می‌ توان وجود داشتن تنظیمات گرافیکی اضافی برای پلی استیشن ۴ پرو عنوان کرد که به موجب آن بازی با رزولوشن بالاتری در این کنسول اجرا خواهد شد؛ تنظیماتی که در آینده‌ ی نزدیک در قالب یک بروزرسانی برای ایکس باکس وان ایکس نیز در دسترس خواهد بود.
  2. دلیل دیگر این اختلاف را می‌ توان به در نظر گرفتن فضای مورد نیاز بسته‌ های الحاقی به همراه بازی مربوط دانست تا با انتشار بسته‌ های الحاقی آتی نیازی به آزاد کردن فضای دیگری از هارد دیسک وجود نداشته باشد.

بر این اساس ممکن است که فضای مورد نیاز بازی در روز انتشار کمتر از ۸۰ گیگابایت باشد که این موضوع با آغاز پری-لود و چند روز قبل از انتشار بازی مشخص خواهد شد.

بازی Call of Duty: WW2 در تاریخ ۱۲ آبان برای پلتفرم های Xbox One ،PS4 و PC منتشر خواهد شد.

منبع:

VG247

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها