بودجه ساخت بازی رومیزی Resident Evil 2 فراهم شد

بودجه ساخت بازی رومیزی Resident Evil 2 فراهم شد

احمد هاتفی ۰۲ آبان ۱۳۹۶ دیدگاه ها
بودجه ساخت بازی رومیزی Resident Evil 2 فراهم شدReviewed by احمد هاتفی on Oct 24Rating:

سازنده بازی رومیزی Resident Evil 2 اعلام کرده است به کمک کمپین کیک استارتر این عنوان، بودجه ساخت این بازی فراهم شده است. با گیمر همراه باشید.

 

ماه گذشته بود که شرکت Steamforged Game اعلام کرد کمپینی را در کیک استارتر به راه انداخته است تا به کمک هواداران بتوانند مبلغ لازم برای ساخت آن را تهیه کنند. اخبار شگفت انگیز این بود که تنها در روز اول این کمپین مبلغ ۱۵۰ هزار پاوند (حدود ۲۰۳,۰۰۰ دلار) جمع شد.

حال، این کمپین در حالی امروز به پایان می‌ رسد که تا کنون به مبلغ جمع آوری شده‌ ی ۸۰۰,۵۶۱ پاوند (حدود ۱,۰۵۰,۰۰۰ دلار) رسیده است و حتی پا را از خواسته‌ های نهایی سازندگان نیز فراتر گذاشته است.

پس از حدود ۱ ساعت شرکت Steamforged Game اعلام کرد که به هدف و بودجه اولیه بازی رسیده و موفقیت خوبی رقم خورده است.

حال، پس از گذشت تقریبا یک ماه، می‌ توانیم بگوییم که موفقیت کمپین کیک استارتر بازی رومیزی Resident Evil 2 – The Board Game کاملا به موفقیت رسیده و به تمام اهداف سازندگان پاسخ داده شده است.

کمپانی Steamforged Game کلا ۳۴ هدف را در این کمپین اعلام کرده بود که از مهم ترین آن ها می توان به ساخت مجسمه کوچک Kendo با یک Pistol به مبلغ ۸۰۰ هزار پاوند اشاره کرد. از دیگر هدف های رده بالا و گران قیمت سازنگان بازی رومیزی Resident Evil 2 – The Board Game، می‌ توان از یک فیگور کوچک از Claire به همراه یک نارنجک انداز، یک عنکبوت غول پیکر، و یک لیکر تکامل یافته نام برد.

کمپین کیک استارتر بازی Resident Evil 2 – The Board Game پس از ۲۸ روز بسته می شود و سازندگان از تمامی طرفدارانی که برای ساخت این اثر کمک مالی کرده اند تشکر کرده است.

Resident Evil 2 – The Board Game یک بازی رومیزی استراتژیک وحشت بقا است که در آن ۱ تا ۴ بازی‌باز به صورت همکاری با هم به بازی می‌ پردازند. قطعا اگر با دنیای سری Resident Evil آشنایی داشته باشید، تجربه این بازی رومیزی بسیار لذت بخش تر خواهد شد. در این بازی باید با قرار گرفتن در نقش یکی از شخصیت‌ ها، در شهر زامبی زده‌ ی راکون سیتی بقا بیابید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها