آغاز سلطه‌گری Gran Turismo Sport در انگلستان

آغاز سلطه‌گری Gran Turismo Sport در انگلستان

احمد هاتفی ۰۲ آبان ۱۳۹۶ دیدگاه ها
آغاز سلطه‌گری Gran Turismo Sport در انگلستانReviewed by احمد هاتفی on Oct 24Rating:

عنوان Gran Turismo Sport که به تازگی منتشر شده است توانست پس از چندین هفته صدرنشینی فیفا ۱۸ بالاخره رتبه نخست را از این عنوان پس بگیرد. با گیمر همراه باشید.

 

عنوان Gran Turismo Sport جدیدترین نسخه سری ریسینگ گرن توریسمو و همچنین اولین بازی نسل هشتمی این سری است که این هفته (۱۷ – ۲۳ اکتبر) برای PS4 عرضه شد. این عنوان توانسته نقدهای نسبتا خوبی را از سایت های معتبر جهان کسب کند و همچنین متای ۷۶ را به خود اختصاص دهد.

در رده دوم چارت این هفته بریتانیا بازی FIFA 18 قرار گرفته است که پس از چندین هفته صدرنشینی بالاخره سقوط را تجربه کرد. عنوان دیگزی که اولین هفته عرضه اش را تجربه می کند بازی South Park Fractured But Whole می باشد که در ۲۵ مهرماه برای پلتفرم های Xbox One ،PS4 و PC منتشر شده است.

همچنین عنوان شبیه ساز کشتی کج یعنی بازی WWE 2K18 هفته نخست عرضه اش می باشد و در حضور عناوینی مثل FIFA 18 و Gran Turismo Sport،نتوانسته جایگاهی بهتر از چهارمی را برای خود دست و پا کند.

عنوان Middle Earth: Shadow of War نیز این هفته (۱۷ – ۲۳ اکتبر) با سقوطی ۳ رده ای مواجه بوده است و در جایگاه ۵ ایستاده است. جدیدترین ساخته ترسناک بتسدا، بازی The Evil Within 2 نیز این هفته با سقوطی ۳ پله ای در پله ششم قرار گرفته است.

از عناوینی که چندین هفته پیاپی صدرنشین این چارت بوده است بازی Destiny 2 می باشد که این هفته با نزول همراه بوده است و جایگاه ۶ هفته گذشته اش را با رده ۷ در این هفته (۱۷ – ۲۳ اکتبر)  عوض کرده است. اما پای ثابت چارت انگلستان و هر چارتی بازی Grand Theft Auto V می باشد که این هفته با سقوط یک پله ای در جایگاه ۸ ایستاده است.

بازی ریسینگ مورد انتظار Forza Motorsport 7 یکی از عناون این جدول است که سقوط شدیدی را نسبت به بقیه شاهد بوده است و از رده ۴ به جایگاه نهم در این هفته رسیده است.

در نهایت در بین ۱۰ بازی برتر و پرفروش این هفته بریتانیا بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy می باشد که نسبت به هفته پیش با ۲ پله سقوط در رده ۱۰ام جای گرفته است.

در ادامه می‌توانید لیست کامل لیست کامل چارت بازی‌های پرفروش این هفته (۱۷ – ۲۳ اکتبر) کشور انگلستان را مشاهده کنید.

  1. Gran Turismo Sport
  2. FIFA 18
  3. South Park Fractured But Whole
  4. WWE 2K18
  5. Middle Earth: Shadow of War
  6. The Evil Within 2
  7. Destiny 2
  8. Grand Theft Auto V
  9. Forza Motorsport 7
  10. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها