ویدیو: تاریخ انتشار بازی Left-Hand Path

ویدیو: تاریخ انتشار بازی Left-Hand Path

احمد هاتفی ۳۰ مهر ۱۳۹۶ دیدگاه ها
ویدیو: تاریخ انتشار بازی Left-Hand PathReviewed by احمد هاتفی on Oct 22Rating:

Left-Hand Path یک بازی ترسناک است که قرار است برای هدست های واقعیت مجازی منتشر شود. با گیمر همراه باشید.

 

استودیو Strange، سازنده بازی Left-Hand Path به تازگی تریلری را از بازی منتشر ساخته است و تاریخ انتشار آن را اعلام کرده است. این عنوان ترسناک قرار است در تاریخ ۱۹ آبان‌ ماه برای دو هدست اچ‌ تی‌ سی وایو و آکیولس ریفت منتشر شود.

سازندگان بازی اعلام کرده اند که در ساخت بازی از سری  الهام گرفته اند و این باعث می شود بدانیم با یک بازی تاریک و گنگ و مبهم طرف خواهیم بود که در آن مرگ های پی در پی عادی هستند.

داستان بازی در یک قلعه تاریک روایت می‌ شود که در آن موجودات وحشتناکی حضور دارند و تنها به نابود کردن شما فکر می‌ کنند. هدف بازیکنان در این بازی کاوش محیط و در نهایت پی‌ بردن به اسرار نهفته‌ ی این قلعه اسرار‌آمیز است.

گفته می شود بازی Left-Hand Path دارای ۱۵ ساعت گیم پلی خواهد بود که بازیکنان در این بازی باید مهارت‌ های جادویی خود را بهبود داده و با تسلط بر حرکات مختلف به جدال با ارتشی از اسکلت‌ های وحشتناک بروند.

هیو هنکوک از کمپانی استرنج در خصوص شباهت‌ های بازی Left-Hand Path و مجموعه بازی‌ های Dark Souls توضیح داد:

“مجموعه Dark Souls همه چیز را در ارتباط با طراحی بازی تغییر داد و به این خاطر احساس کردم که برای خلق تجربه واقعیت مجازی باید از ماهیت این بازی پیروی کرد. بازیکنان با مشاهده محیط‌ ها، داستان‌ سرایی دقیق و گیم‌پلی بازی به تشابه آن با مجموعه Dark Souls پی خواهند برد.”

توسعه دهنده بازی Left-Hand Path اعلام کرده است که تمامی سیستم های PC و لپ تاپ هایی که دارای سیستم واقعیت مجازی باشند از این عنوان پشتیبانی خواهند کرد.

در ادامه می توانید تریلر جدید بازی Left-Hand Path را تمشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها