ویدیو: آپدیت هالووین بازی Citadel: Forged With Fire

ویدیو: آپدیت هالووین بازی Citadel: Forged With Fire

احمد هاتفی ۲۹ مهر ۱۳۹۶ دیدگاه ها
ویدیو: آپدیت هالووین بازی Citadel: Forged With FireReviewed by احمد هاتفی on Oct 21Rating:

به تازگی بازی Citadel: Forged With Fire آپدیتی را به مناسبت هالووین دریافت کرده است که آیتم های وحشتناک جدیدی را با خود به همراه دارد. با گیمر همراه باشید.

 

استودیو Blue Isle به تازگی بروز رسانی جدیدی را برای بازی Citadel: Forged With Fire خود منتشر ساخته است که این آپدیت حس و حالی وحشتناک به خود گرفته است و به مناسب هالووین منتشر شده است.

این بروزرسانی مناظر و فضای بازی را به طور کامل متحول می‌ سازد و درختان مرده، عنکبوت‌ ها، مِه غلیظ و ماه قرمز را به بازی اضافه می‌ کند. علاوه بر این، کلاه‌ های جدید، ماسک‌ های تازه و دیگر آیتم‌ های تزئینی در اختیار بازیکنان قرار می‌ گیرد که این موارد را می‌ توان در صندوق‌ های موجود در اردوگاه‌ های دشمن و غارها یافت.

همچنین قطعات و آیتم‌ های جدیدی نیز برای ساخت درب‌ های تله‌ ای و موارد دیگر در این بروزرسانی وجود دارد.

بنا به اعلام استودیو سازنده آپدیت هالووین بازی Citadel: Forged With Fire از امروز تا ۱۰ آبان قابل دریافت خواهد بود. استودیو بلو آیل تریلر جدیدی را به مناسبت انتشار بروزرسانی جدید بازی منتشر کرده است که در انتهای مطلب قابل مشاهده است. همچنین این استودیو ماه پیش یک بروزرسانی برای بازی Citadel: Forged With Fire منتشر ساخت که مجموعه‌ ای از قطعات را برای سیستم ساخت‌ و‌ ساز به بازی اضافه کرد.

در حال حاضر بازی Citadel: Forged With Fire از طریق شبکه سیستم دسترسی پیش از موعد (Early Access) شبکه استیم قابل دریافت می باشد. نسخه Xbox One و PS4 این بازی تایید شده است اما تاریخی برای انتشار آن اعلام نشده است.

در ادامه می توانید تریلر جدید بازی Citadel: Forged With Fire را به مناسب آپدیت هالووین آن، تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

 

نگاهی نزدیک به بازی Citadel: Forged With Fire

سیتادل یک بازی بسیار گسترده است و به بازیکنان اجازه می‌ دهد که با موجودات غول‌پیکر مانند اورک‌ ها و اژدها مبارزه کنند و با جادو بر فراز دنیا پرواز کنند. بازیکنان همچنین قادر خواهند بود که مجلس جادوگری خود را ساخته و پرچم قلعه را ایجاد کرده، گروه جادوگری ساخته و به جنگ مجلس‌ های دیگر بروند.

Citadel: Forged With Fire همچنین به کاربران این امکان را می‌ دهد که کاراکترشان را سفارشی‌ سازی کنند و قلعه‌ های خود را بسازند در حالی که به صورت همزمان در حال تخریب قلعه‌ های دشمنان با استفاده از سیستم تخریب پویا هستند.

در این بازی شما به عنوان یک شاگرد تازه وارد هنرهای سحر آمیز به ایفای نقش می  پردازید که تحقیقاتی را در مورد دنیای خطرناک Ignus آغاز می کند و همین حس کنجکاوی او را وارد ماجرایی بی بازگشت می نماید. هدف اصلی شما دست و پا کردن نامی بزرگ و شناساندن خودتان به سرزمین های پادشاهی و سپس کسب قدرت در میان حاکمان در سرزمین های مختلف است.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها