کنترل‌های جدید پلی‌استیشن ۴ معرفی شد

کنترل‌های جدید پلی‌استیشن ۴ معرفی شد

احمد هاتفی ۲۹ مهر ۱۳۹۶ دیدگاه ها
کنترل‌های جدید پلی‌استیشن 4 معرفی شدReviewed by احمد هاتفی on Oct 21Rating:

کمپانی سونی به تازگی از کنترلرهای جدید پلی استیشن ۴ رونمایی کرده است که یکی از آن ها شباهت زیادی به کنترلرهای کنسول نینتندو سوییچ دارد. با گیمر همراه باشید.

 

چندی پیش بود که سونی کنترلرهای کریستالی جدید خود را معرفی کرد و همچنین کنترلر جدید و حرفه ای را بنام Revolution Pro Controller 2 را برای کنسول PS4 منتشر ساخت.

حال در جدیدترین اخبار کمپانی سونی تصاویر و اطلاعاتی از کنترلرهای لایسنس شده پرده برداری کرده است اما باز هم شباهت هایی در این کنترلرها با کنترلرهای کنسولهای دیگر به چشم می خورد. کنترل های جدید پلی استیشن ۴ عبارتند از Nacon، کنترلر Hori و کنترلر @Play که در زمانی نزدیک به کریسمس عرضه خواهند شد.

  • کنترلر Nacon

کنترلر Nacon مختص آن دسته از بازیکنانی است که سن و سال پایینی دارند و به کنترلرهای کوچک علاقه‌ مند هستند. همچنین این کنترلر دارای یک سیم سه متری و یک LED در قسمت جلو است که در داخل بازی‌ ها اطلاعات مختلفی، نظیر شماره بازیکن یا نوار سلامت بازیکنان در بازی‌ های رقابتی را نمایش می‌ دهد.

  • کنترلر Play@

کنترل @Play شباهت زیادی به Nacon دارد و همانند آن دارای سیم سه متری می باشد. در طراحی @Play سعی شده است تا آنالوگ ها فضای بیشتری را به خود اختصاص بدهند. همچنین در کنترلر @Play همانطور که مشاهده می کنید جهت ها تو رفتگی دارند.

  • کنترلر Hori

و در نهایت می رسیم به کنترل Hori که شباهت عجیبی به کنترلرهای جوی‌کان کنسول نینتندو سوییچ دارد. در این کنترلر به دلیل ساختار کوکچش پدی که در کنترلر PS4 وجود دارد به دکمه کوچکی تبدیل شده است.

در آخر کمپانی سونی اعلام کرده که کنترلر Hori در تاریخ ۱۶ آبان‌ماه (هفت نوامبر) عرضه خواهد شد.

منبع:

Eurogamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها