ویدیو: تریلر داستانی بازی Star Wars Battlefront II

ویدیو: تریلر داستانی بازی Star Wars Battlefront II

احمد هاتفی ۲۸ مهر ۱۳۹۶ دیدگاه ها
ویدیو: تریلر داستانی بازی Star Wars Battlefront IIReviewed by احمد هاتفی on Oct 20Rating:

طبق وعده کمپانی الکترونیک آرتز به تازگی تریلر داستانی بازی Star Wars Battlefront 2 منتشر شده است که طرفدارانی بسیاری دارد. با گیمر همراه باشید.

 

طی چند روز گذشته کمپانی الکترونیک آرتز بسیار پر حاشیه ظاهر شده است و تمام این حرف و حدیث ها بخاطر تعطیل کردن استودیو ویسرال گیمز می می باشد. استودیویی که افتخار ساخت سری Dead Space  و قسمت اول Star Wars را در کارنامه خود داشته است.

در تریلر جدیدی که از عنوان Star Wars Battlefront 2 منتشرشده است شاهد شخصیت اصلی بازی یعنی آیدن ورسیو هستیم که توسط پهپاد همراه خود از زندان Rebelها فرار می‌ کند.

در ادامه شاهد این هستیم که Empire به فرمانده ورسیو، پدر آیدن، دستور می‌ دهد Inferno را فعال کند. در واقع در دنیای بازی شوتر Star Wars Battlefront 2 داستان حول گروه Inferno می‌ چرخد. گروهی ویژه که توسط ایدن ورسیو رهبری می‌ شود.

در ادامه شاهد این هستیم که وقایعی رخ می دهند تا سر انجام دو گروه Inferno و Rebellion به نبرد با همدیگر بپردازند. همچنین در این تریلر شاهد حضور شخصیت های دیگری از بازی نظیر لوک اسکای‌ واکر، پرنسس لیا و ماز کاناتا هستیم.

بازی Star Wars Battlefront 2 در تاریخ ۲۶ ابان بر روی پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

در ادامه می توانید تریلر داستانی بازی Star Wars Battlefront 2 را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها