سیاهی لشکر صحنه خاکسپاری در فیلم Avengers 4

سیاهی لشکر صحنه خاکسپاری در فیلم Avengers 4

امیر پورمحمد ۲۵ مهر ۱۳۹۶ دیدگاه ها
سیاهی لشکر صحنه خاکسپاری در فیلم Avengers 4Reviewed by امیر پورمحمد on Oct 17Rating:

اخباری جدید در مورد قسمت چهارم اونجر. با گیمر همراه باشید.

 

چندی پیش در جریان نمایشگاه کامیک کان سن دیاگو کمپانی مارول به صورت رسمی اعلام کرده که قسمت چهارم سری مجموعه فیلم های اونجر (Avengers 4) در حال ساخت است.

از آن زمان کمپانی مارول تمام تلاش خود را کرده است تا هیچ نکته و اسپویلی از فیلم منتشر نگردد. تمام فیلم برداری ها در انزوا صورت گرفته است و حتی بازیگران نیز در هیچ مصاحبه ای به اسپویل داستانی یا حتی اسپویل جلو رفتم پروژه اشاره نکرده اند. آنچه در حال حاضر در دست است فقط چندین عکس از لوکیشن چینی و بعضی شایعات است. به طور قطعی می توان گفت اتفاقی عظیم در دنیای انتقام جویان در حال رخ دادن است که اینگونه مخفی کاری می شود.

فیلم,فیلم جدید,سینما,مارول,اونجر,اونجر قسمت چهارم,مرگ کاپیتان امریکا,مرگ شخصیت های اونجر,تاریخ اکران اونجر چهار,کامیک کان سن دیاگو,آخرین قسمت اونجر, Avengers 4

در چند دهه گذشته که کمپانی مارول شروع به ساخت فیلم های دنباله دار از کامیک بوک های خود کرده است تا کنون شخصیت های بسیاری آمده و رفته اند ولی تا کنون قهرمانان کمی جان خود را از دست داده اند. به غیر از چند مورد انگشت شمار می توان گفت که قهرمانان مارول هر گز نمی میرند. آن های هم که جان خود را از دست می دهند با روش های مختلف و خلاقانه به فیلم های خود باز گردانده می شوند مانند شخصیت گروت.

 

طبق آخرین خبر ها و شایعاتی که در فضا های مجازی در هول این فیلم در حال گفته شدن است کمپانی مارول در حال استخدام سیاهی لشکر برای صحنه خاکسپاری در قسمت چهارم اونجر است.

حال سؤال اینجاست. آیا قرار است یکی از قهرمانان اونجر از دنیای مارول و سینمای مارول خداحافظی کند؟

در حال حاضر به صورت قطع نمی توان هیچ چیزی گفت باید منتظر بود تا دید آیا این اتفاق خواهد افتاد.

منبع:

ScreenRant

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها