ویدیو: اطلاعات DLC جدید بازی Resident Evil 7

ویدیو: اطلاعات DLC جدید بازی Resident Evil 7

احمد هاتفی ۲۵ مهر ۱۳۹۶ دیدگاه ها
ویدیو: اطلاعات DLC جدید بازی Resident Evil 7Reviewed by احمد هاتفی on Oct 17Rating:

کمپانی کپ کام به تازگی تریلر و تصاویر جدیدی را از بسته های الحاقی بازی Resident Evil 7 منتشر ساخته است. با گیمر همراه باشید.

 

کمپانی کپ کام دو بسته الحاقی End of Zoe و Not A Hero را طی ماه های گذشته برای عنوان Resident Evil 7 معرفی کرده است و حال این کمپانی تریلر و تصاویرجدیدی را از آن ها در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

همان‌طور که اطلاع دارید، بسته الحاقی Not A Hero شخصیت کریس ردفیلد را به بازی اضافه خواهد کرد. وقایع این بسته الحاقی که درست پس از وقایع بخش داستانی بازی اصلی آغاز می‌ شود، کریس ردفیلد را در جست‌وجوی لوکاس بیکر نشان می‌ دهد. این بسته الحاقی رایگان، قرار بود در فصل بهار سال جاری برای تمامی پلتفرم‌ ها عرضه شود اما این DLC با تاخیر مواجه شد.

حال قرار است این بسته الحاقی در تاریخ ۱۲ دسامبر (۲۱ آذرماه) و به طور رایگان در دسترس همگان قرار گیرد.

در کنار بسته الحاقی Not A Hero بسته دیگری با نام End of Zoe معرفی شده است. در این بسته الحاقی شاهد حضور شخصیت جدیدی به نام جو خواهیم بود. جو که پیرمردی ولگرد است و در همان حوالی زندگی می‌ کرده، به‌طور اتفاقی با زویی رو به رو می‌ شود و این برخورد، سرنوشت این دو نفر را با یکدیگر گره می‌ زند. این DLC به قیمت ۱۲ دلار و به همراه سیزن پس بازی به فروش خواهد رسید.

نسخه گلد (کامل) بازی Resident Evil 7 ماه پیش رونمایی شد و بهتریت گزینه برای کسانی اسن که تابحال موفق به تجربه این عنوان نشده اند. این نسخه در تاریخ ۱۲ آذر برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین بسته الحاقی Not A Hero تا تاریخ ۲۱ آذر تاخیر خورده است تا همزمان با نسخه گلد بازی رزدینت اویل ۷ عرضه شود.

در ادامه می توانید تریلر جدید بسته های الحاقی بازی Resident Evil 7 را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها