تاریخ عرضه بازی Doom برای کنسول نینتندو سوییچ

تاریخ عرضه بازی Doom برای کنسول نینتندو سوییچ

احمد هاتفی ۲۵ مهر ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی بتسدا در جدیدترین اخبار بازی Doom، تاریخ عرضه این عنوان را بر روی کنسول نینتندو سوییچ مشحص کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

در سال گذشته شاهد انتشار بازی Doom بودیم که در میان بازی های سال ۲۰۱۶ در سبک شوتر اول شخص، یک سر و گردن بالاتر بود و بازی باز را میخ کوب می کرد.

با توجه به علاقه و حمایت بی نظیر بازی بازان از این عنوان و انتشار کنسولی جدید بنام نینتندو سوییچ که خیلی زود به محبوبیت بالایی دست یافت، کمپانی بتسدا به فکر این افتاد تا عنوان Doom را برای این کنسول هیبریدی منتشر کند.

استودیو id Software سازنده نسخه نینتندو سوییچ بازی Doom می باشد که قبل این هم ساخت بخش آنلاین Deathmatch در نسخه های کنسولی را به عهده داشته است. افرادی که علاقه مند به تجربه یک بازی شوتر سریع هستند می توانند با Doom ساعت ها سرگرم شوند و چیز تکراری را مشاهده نکنند.

چه در حالت تک نفره و چه گروهی میتوانید به تجربه جنگ و مبارزه در اعماق جهنم بپردازید و موجودات شیطان صفت را از هستی ساقط کنید.

دلیلی برای آمدن شما به این مکان وجود دارد. پایگاه تحقیقاتی شرکت Union Aerospace در سیاره مریخ توسط شیاطین بی‌ رحم و قدرتمند تسخیر شده و تنها یک نفر میان دنیای ما و دنیای آن‌ ها ایستاده است. به عنوان Doom Marine شما تنها با یک هدف فعال شده‌اید، این که همه شیاطین رو بکشید.

ویژگی‌های کلیدی

  • یک بخش تک نفره بی‌ رحم – به هنگام مبارزه با شیاطین خشمگین جهنم شما نمی‌ توانید پشت اشیا سنگر بگیرید و خط سلامتی شما نیز به صورت خودکار پر نخواهد شد. سلاح‌ های معروف و ‌آینده‌ نگرانه، ارتقاها، حرکات سریع و یک سیستم مبارزات دستی پیشرفته را با یکدیگر ترکیب کرده تا دشمنان خود را با شیوه‌ های خشن و نو‌آورانه‌ ای له کرده، بریده و تکه تکه کنید.
  • بازگشت استودیوی id به بخش چند‌نفره – دشمنان خود را در مبارزات آرنا مانند سریع و معروف این سری از بین ببرید. در بخش‌ های کلاسیک و کاملا جدید این بازی با استفاده از توانایی‌ های قدرمند و شخصی خود و ترکیب آن با حرکات بسیار سریع این عنوان دشمنان خود را نابود کنید. شما همچنین به کمک توانایی‌ های بسیار ویژه‌ای که در این بخش وجود دارند می‌ توانید در نقش یک شیطان بازی کرده و سایر بازیکنان را بکشید.

بازی Doom هم اکنون بر روی پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی قابل دریافت است و نسخه نینتندو سوییچ این عنوان در تاریخ ۱۰ نوامبر سال جاری (۲۰ آبان) منتشر خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات