فیلمبردای فیلم X-Men: Dark Phoenix پایان یافت

فیلمبردای فیلم X-Men: Dark Phoenix پایان یافت

امیر پورمحمد ۲۳ مهر ۱۳۹۶ دیدگاه ها
فیلمبردای فیلم X-Men: Dark Phoenix پایان یافتReviewed by امیر پورمحمد on Oct 15Rating:

فیلمبرداری دو فیلم X-Men: Dark Phoenix و Deadpool 2 در یک روز پایان یافت. با گیمر همراه باشید.

 

سایمون گینگ برگ (Simon Kinberg) کارگردان قسمت جدید سری حجموعه فیلم های مردان ایکس با نام X-Men: Dark Phoenix با انتشار تصویری از این فیلم در شبکه اجتاماعی خود به صورت رسمی اعلام کرد که فیلمبرداری این فیلم به صورت رسمی به پایان رسیده است.

همچنین امروز خبری جدید تری نیز از دنیای مارول منتشر شد. امروز روز پایانی فیلم برداری قسمت دوم فیلم دد پول (Deadpool 2) نیز بوده است. در یک روز فیلم برداری دو فیلم از دنیای مردان ایکس مارول به پایان فیلم برداری خود رسیده اند. عجیب نیست؟

سایمون کینگ برگ در اینیستا گرام خود با انتشار تصویری از پشت صحنه قسمت جدید مردان ایکس به پایان یافتن فیلم برداری این فیلم اشاره کرد.

این تصویر نشان دهنده سکانسی از فیلم است که در آن پروفسور اگزاویر در مدرسه خود حضور دارد. هر چند چندین نفر در پس زمینه قابل مشاهده اند اما هویت اصلی آن ها به علت فوکوس نادرست تصویر و دور بودن آن ها قابل تشخیص نیست.

 

زمانی که اعلام گردید قسمت جدیدی مجموعه فیلم های مردان ایکس قرار است به دست کارگردان نام دار هالیوودی کینگز برگ سپرده شود بسیاری از طرفداران این سری مجموعه نگران بودند که شاید این کارگردان به درستی نتواند این فیلم را مدیرت کند.

اما اکنون با پایان یافتن سر وقت فیلمبرداری و عدم وجود مشکل در طول پروسه تولید فیلم بسیاری از نگرانی ها بر طرف گردیده است.

حال باید منتظر ماند تا اولین تریلر این فیلم منتشر گردد تا دید که آیا کینگ برگ وظیفه خود را به درستی انجام داده است یا خیر.

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها