آپدیت ماه اکتبر بازی Battlefield 1 منتشر شد

آپدیت ماه اکتبر بازی Battlefield 1 منتشر شد

احمد هاتفی ۲۱ مهر ۱۳۹۶ دیدگاه ها
آپدیت ماه اکتبر بازی Battlefield 1 منتشر شدReviewed by احمد هاتفی on Oct 13Rating:

امروز آپدیت ماه اکتبر بازی بتلفیلد ۱ منتشر شد که بیشتر به رفع باگ های بازی پرداخته است. با گیمر همراه باشید.

 

آپدیت ماه اکتبر بازی Battlefield 1 در راستای بهبود گیم پلی و رفع باگ های بازی، امروز منتشر شده است. یکی از بخش های بزرگ این بروزرسانی حالت Operation بازی می باشد.

استودیو سازنده (Dice) در جریان این آپدیت تغییرات تنظیمات ۴۰ بازیکن را از این حالت حذف کرده است. این تغییرات به دنبال بازخوردهای کاربران از سیستم Matchmaking حالت Operation زمانی که آن را روی ۴۰ بازیکن قرار می‌ دادند، روی بازی اعمال شده است. از این‌رو کاربران به راحتی به سرورهای بازی متصل شده و می‌ توانند این حالت را تجربه کنند.

لارس گوستاوسون، کارگردان خلاق بازی Battlefield 1، در در جریان یک بیانیه می‌ گوید:

“ما تنها حالت ۶۴ بازیکن را برای سیستم Matchmaking حالت Operation در نظر گرفتیم و از این‌رو بازیکنان زمان کمتری را در صف انتظار سپری خواهند کرد و شلوغی سرورها به طرز چشم‌ گیری افزایش یافته است. هدف ما این است که مخاطبان این حالت را به صورت واحد در کنار یکدیگر قرار داده و به صورت مداوم تغییراتی را اعمال خواهیم کرد تا شاهد مسابقات سریع‌ تری باشیم.”

همچنین رفع باگ های بازی بخش عظیمی از مشکلات هر بازی ویدیویی است که عنوان بتلفیلد ۱ هم از آن مستثنی نبوده است و این آپدیت به خوبی توانسته باگ های بازی را رفع کند. یکی از باگ‌ های بازی این بود که اگر هم‌ تیمی‌ شما کنترلر هواپیمایی را برعهده داشت که از محوطه مجاز نقشه خارج شده بود، می‌ توانستید روی آن اسپاون کنید.

این اشتباه بارها و بارها برای هر بازیکن در جریان بازی کردن پیش می‌ آید که قصد دارد سریعا روی هم تیمی‌ خود اسپاون کرده تا از بازی و جریان آن عقب نماند. حال با وجود این باگ، احتمال مردن شما بالاتر می‌ رفت.

همچنین با این آمدن این آپدیت بازیکنان قادر خواهند بود تا افکت‌ های Photographic Film Grain Noise و Chromatic Aberration را غیر فعال کنند. همچنین ادمین‌ های سرورهای بازی بتلفیلد ۱ از این پس می‌ توانند به صورت دستی بازیکنان تیم‌ ها را جا به‌ جا کنند.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها